Jakie kamery IP wybrać?

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

macek9221
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 20 lis 2018, 12:04
Re: Jakie kamery IP wybrać?

autor: macek9221 » 07 maja 2021, 18:58

Interesuje mnie coś takiego, jak kamery pogodowe i jestem bardzo ciekawy, czy z czegoś takiego korzystacie. Coraz więcej osób szuka nowoczesnych rozwiązań, aby zadbać o kontrolę nad różnymi sytuacjami oraz nad swoim bezpieczeństwem. Świetnym rozwiązaniem w takich urządzeniach jest to, że można mieć podgląd obrazu 24h, również na żywo. To ciekawa opcja, jeśli np. gdzieś wyjeżdżamy. Najważniejsze jest jednak to, aby wybierać sprzęt, który posiada odpowiednią jakość, jak i odpowiednie funkcje. Warto takie urządzenie dobrze sprawdzić.

Onysz12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2020, 8:15
Re: Jakie kamery IP wybrać?

autor: Onysz12 » 05 lis 2021, 10:14

Uważam, że w ofercie batna24.com masz świetny wybór jeśli chodzi o sprzęt do monitoringu. Kupowałem z tych propozycji, które mają do zaoferowania i jednocześnie jeśli chodzi o ten wybór to można liczyć na ich pomoc. Więc też jak nie do końca wiesz na co się zdecydować to będzie można liczyć na ich podpowiedź. Więc to też będzie ułatwienie dla laika, który zastanawia się po jaki sprzęt sięgnąć.

kojka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 06 sty 2017, 21:17
Re: Jakie kamery IP wybrać?

autor: kojka » 29 lip 2022, 19:59

najlepiej dobrej jakosci i nie drogie :d dlatego polecam firme lanberg, nie zawiedziesz sie

Kantorek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 09 lut 2017, 18:55
Re: Jakie kamery IP wybrać?

autor: Kantorek » 05 gru 2022, 9:34

lanberg ma fajne kamerki :)

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Jakie kamery IP wybrać?

autor: emsti » 23 paź 2023, 9:50

Kamery sa do siebie podobne - kwestia oprogramowania robi różnice - np. Xiaomi wprowadziło opłaty za monitorowanie ruchu w pomieszczeniu, imou jest super, ale też po jakims czasie mozliwośc skorzystania z podglądu na komputerze w układzie kilku kamer wymaga dokonania opłat. Ja osobiście polecam kamere zgodna z TUYA dająca szerokie mozliwości wykorzystania przy rozbudowie "inteligentnego domu" np. Wychodze z domu uzbrajam alarm wtedy kamera obrotowa podnosi soczewkę i zaczyna monitoring lub kamera wykryje ruch to dopal urządzenie wpięte w intelignente gniazdo tuya np. lampkę
Ostatnio zmieniony 25 paź 2023, 12:16 przez emsti, łącznie zmieniany 1 raz.

Norman33
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2023, 11:40
Re: Jakie kamery IP wybrać?

autor: Norman33 » 23 paź 2023, 12:46

hej wszystkim, też mam sporo wątpliwości co do kamer IP. Nie ogarniam, które są warte uwagi, a które to tylko strata kasy. Ktoś tutaj wspominał, że kamery Lanberg są całkiem niezłe, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość obrazu, ale mam obawy co do funkcjonowania ich oprogramowania. Czy ktoś miał już doświadczenia z ich systemem? Bo słyszałem, że często bywają problemy z konfiguracją i że nie zawsze działają bez zarzutu. Potrzebuję czegoś, co będzie działać płynnie i nie sprawi mi kłopotów z codziennym użytkowaniem. Może ktoś miał podobne dylematy? Podzielcie się swoimi doświadczeniami, bo kompletnie gubię się w tej gąszczu opcji. Z góry dzięki!


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów