Sama z mieszkaniem! Panika

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
kasiuma
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2020, 10:15
Sama z mieszkaniem! Panika

autor: kasiuma » 29 sty 2020, 10:21

Hey,
Na 30 kupiłam sobie mieszkanie. Swoje pierwsze, jedyne i wymarzone. Stan deweloperski. Wszystko było by cudownie ale jestem sama i nie wiem od czego mam zacząć. Nawet nie mam pomysłu/wstępnego projektu na mieszkanie tak wizualnie. Może możecie mi jakoś pomóc... ? Styl skandynawski/prosty/przestronny. Jedynie w sypialni myślałam o ciemnej zieleni i drewnie nawiązującej do lasu, łazienka też z drewnem. W łazience nie wiem czy nawet wanna się zmieści, w mieszkaniu będę dopiero w kwietniu i czuję że tracę czas teraz. Dlatego też wrzucam ten post.
Kocham naturę i las, dlatego tez uciekam z Warszawy i wędruję koło rzeki Narew.

Poproszę Was o pomoc, może jakaś duszyczka rozjaśni mi w głowie coś.

P.S. jak wrzucić załącznik z planem?????

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Sama z mieszkaniem! Panika

autor: lideropinii » 30 sty 2020, 21:28

Jaki region? Jeśli Warszawa i okolice to zapraszamy do nas do biura na Nowogrodzką 62b.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

adyss
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 27 sie 2012, 21:58
Kontaktowanie:
Re: Sama z mieszkaniem! Panika

autor: adyss » 13 lut 2020, 14:42

Jeżeli natura i las - w sypialni to prosze Obrazek . Sypialnia w odcieniach ciemnej zieleni, podłoga drewniana krejona. Aby uzyskac odpowiedni klimat dobrze tez nalezy dobrac lampy i stoliki nocne. Efekt jedna wart swojej pracy.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Sama z mieszkaniem! Panika

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 14 lut 2020, 14:56

Bez planu nie mamy, jak podpowiedzieć, a od tego zwykle zaczyna się projektowanie -od funkcjonalnego zaprojektowania przestrzeni. Dla początkujących polecamy też odcinek naszego poradnika:
https://www.youtube.com/watch?v=EUNiappQwjg

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Sama z mieszkaniem! Panika

autor: lideropinii » 15 lut 2020, 19:14

Zacząć na pewno należałoby od określenia budżetu, stylu aranżacji i wykonania projektu.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Aztec7
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 02 lis 2021, 23:17
Re: Sama z mieszkaniem! Panika

autor: Aztec7 » 03 lis 2021, 0:09

Kochana jak jesteś sama w tym temacie i nie wiesz od czego zacząć to lepiej skorzystaj z pomocy fachowców. np architektów z Warszawy którzy mi wykańczali mieszkanie pod klucz. Sama możesz popełnić sporo kosztownych błędów.

Feliks86
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 wrz 2021, 7:19
Re: Sama z mieszkaniem! Panika

autor: Feliks86 » 05 lis 2021, 8:19

Ja bym zaczął od rozplanowania o najpotrzebniejsze meble - bez tego nie da się urządzić mieszkanie. W tym celu trzeba rozplanować budżet.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów