Usługi Budowlane Duda Paweł

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Krzysztof.jablonowski.aur
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2021, 10:27
Usługi Budowlane Duda Paweł

autor: Krzysztof.jablonowski.aur » 17 kwie 2021, 10:31


Krzysztof.jablonowski.aur
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2021, 10:27
Usługi Budowlane Duda Paweł

autor: Krzysztof.jablonowski.aur » 17 kwie 2021, 10:31

Najgorsza firma budowlana jaką spotkałem. W rozmowie obiecuje wszystko a potem wyłudza zaliczki, rozpoczyna pracę tak, zeby inwestor musiał czekać i nie kończy. A jak inwestor chce zakończenia budowy to wyłudza kolejne zaliczki, prace dodatkowe itp. No i niestety nie zna sie na budowie dachów. Nie potrafi położyć prosto dachówek. Unika też wystawienia faktury, nie odbiera telefonów, ukrywa się przed inwestorami. Zdecydowanie odradzam. Robi byle jak, niszczy pracę innych wykonawców i nie kończy zaczętych prac. Jak tylko wyłudzi zaliczki to znika z budowy i szuka innych inwestorów, których mógłby naciągnąć. Zdecydowanie odradzam współpracy z Pawłem Duda. Chyba, ze ktos lubi kłopoty i nieskończone dachy. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Chętnie pokażę też fuszerki Pawła Dudy. Jeśli ktoś miał podobne problemy z Pawłem Duda to proszę o kontakt

agame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:39
Re: Usługi Budowlane Duda Paweł

autor: agame » 01 lis 2021, 20:06

To już kolejna taka wypowiedź, jaką przeczytałem. To okropne, jak nieprofesjonalne firmy żerują na klientach. Mamy olbrzymie szczęście, że my trafiliśmy na tak solidną firmę budowlaną - bez zaliczek, z rozliczeniem po zakończonych etapach prac, wszystko zgodnie z umową. Terminowo, transparentnie i tak jak trzeba!


Wróć do „Dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów

cron