Jak wygląda odbiór mieszkania

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Dudson
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lip 2021, 10:58
Jak wygląda odbiór mieszkania

autor: Dudson » 01 paź 2021, 9:34

Jak wygląda odbiór mieszkania i czy taka usługa dodatkowa się u was opłaciła? Stoję przed podobnym wyzwaniem, ale nie mam zielonego pojęcia, jak to wygląda w praktyce.

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: Jak wygląda odbiór mieszkania

autor: Klimecki88 » 11 paź 2021, 10:38

Prosiłem o odbiór mieszkania w environprojekt.com i wysłano do mnie naprawdę porządnego specjalistę, co mnie uratowało przed kilkoma ważnymi wtopami. Obsługują chyba wszystko, co związane z nieruchomościami, czyli wentylacja, inwentaryzacje, opieka techniczna, kosztorysy, przeglądy, różne inne sprawy. Pomagają przed dopasowaniem do Sanepidu.

Czarek568
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 20 paź 2021, 13:24
Re: Jak wygląda odbiór mieszkania

autor: Czarek568 » 25 paź 2021, 11:38

W internecie jest mnóstwo informacji na ten temat, jednak często zapominamy o małych rzeczach które niestety wychodzą w trakcie.. :/


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów