Wyciszenie pomieszczenia

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kasia17_17
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 sie 2019, 8:38
Re: Wyciszenie pomieszczenia

autor: Kasia17_17 » 15 lis 2019, 13:23

Izolację akustyczną lepiej zostawić fachowcom, niestety ja się tego nie posłuchałem i zrobiłem więcej szkody niż pożytku.. Ostatecznie wyratowała mnie ekipa znaleziona na building companion i już mam wyciszone, ale ile się najadłem stresu to moje.

beajot
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2019, 11:39
Re: Wyciszenie pomieszczenia

autor: beajot » 29 lis 2019, 15:53

Zgłoś się najlepiej do profesjonalnej firmy zajmującej się takimi zleceniami. Masz pewność, że zrobią to dobrze. Polecam Architected Sound z Krakowa. Rewelacyjny kontakt i doradztwo.

Tomi867
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2019, 10:49
Re: Wyciszenie pomieszczenia

autor: Tomi867 » 28 gru 2019, 9:15

beajot pisze:Zgłoś się najlepiej do profesjonalnej firmy zajmującej się takimi zleceniami. Masz pewność, że zrobią to dobrze. Polecam Architected Sound z Krakowa. Rewelacyjny kontakt i doradztwo.


Również polecam Architected Sound. Tak jak Pani wyżej napisała, taką pracę lepiej zostawić fachowcom. A Architected ma bardzo dobrych ludzi od tego

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Wyciszenie pomieszczenia

autor: Kayac » 21 paź 2021, 10:39

Jeżeli można obciążyć strop to ściana z cegły będzie lepsza od wełny. Ale to może nie pomóc. Jeżeli rury z wodą są wkute w ściany to dźwięk będzie się rozchodził stropem. Ścianka trochę wygłuszy. Ale nie wyeliminuje problemu.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów