Wideodomofon - jaką firmę wybrać

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

grzechu04
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2014, 20:42
Kontaktowanie:
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: grzechu04 » 30 mar 2018, 16:42

Ten wideodomofon V 500 Somfy sam zainstalowałem. Wystarczył wyprowadzony przez elektryka do furtki i bramy przesuwnej, kabel dwużyłowy. Polecam ten wideodomofon, bo mogę sprawdzić kto mnie odwiedził podczas mojej nieobecności (rozpoznaje te osoby), a także można otwierać furtkę, bramę garażowa, bramę przesuwną, a nawet rolety.

Przekazuję rysunek :)
Obrazek

adiglejak
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 23 maja 2018, 7:26
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: adiglejak » 25 wrz 2018, 8:01

Sprawdź sobie wideodomofon Orno -naprawdę dobra jakośc :)

majesty
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 30 wrz 2013, 13:27
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: majesty » 01 paź 2018, 21:05

Poszukaj firm, które oferują wideodomofony jednorodzinne, bo tych parę znajdziesz http://www.e-instalacje.pl/a/domofony-i ... -3336.html
Potem poświęć trochę czasu na porównanie ofert.

sarax
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2018, 10:37
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: sarax » 02 sty 2019, 13:18

Mogę Ci podrzucić artykuł na ten temat: to domofon z szyfratorem i kamerką, bardzo fajnie się zapowiada: [link wygasł]

jola40
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 01 kwie 2016, 15:03
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: jola40 » 11 kwie 2019, 11:25

Bardzo polecam firmę produkującą wideodomofony Zamel. Właśnie wideodomofon tej firmy kupiłam w sklepie. Sama taki właśnie kupiłam w tym sklepie. Bardzo dobra jakość produktu w konkurencyjnych cenach. No i sam sklep też ok, szybka wysyłka i dobra komunikacja ze sklepem.

kasiakasiadom
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:25
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: kasiakasiadom » 18 kwie 2019, 17:52

Ja również mam wideomofon kupiony w sklepie Tech-elektro. Wybrałam droższy, bo Legrand. Ale zależało mi na wysokiej jakości i się nie zawiodłam. Polecam ten sklep, świetny kontakt, co w moim przypadku ma duże znaczenie, ponieważ lubię dokładnie dopytać o wszystko. Naprawdę fachowa obsługa, a widoemofony można znaleźć też tańsze i innych firm.

damiaan33
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 09 sty 2020, 13:26
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: damiaan33 » 09 sty 2020, 13:28

Ja wybrałem wideodomofon od EC System. W innych sklepach bardzo kulało doradztwo, a tam fachowcy zawsze pomogą, przedstawią różne modele, ich wady i zalety. Kompleksowa obsługa.

wideomes
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, 16:21
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: wideomes » 12 mar 2020, 16:25

Wideodomofon VidiLine C5-IP to nowoczesny system do zastosowań wielorodzinnych jak bloki czy apartamentowce. Wideodomofon IP jest bardzo łatwy w konfiguracji, instalator nie musi się znać na rozwiązaniach IT. Wystarczy zaprogramować pożądany numer lokalu a reszta dzieje się automatycznie. C5-IP jest bardzo tanim systemem biorąc pod uwagę całokształt systemu C5-IP.

Awatar użytkownika
juliana7
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2018, 22:38
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: juliana7 » 19 sie 2020, 9:52

Ja skorzystałam z usług firmy nice montującej wideodomofony i jestem bardzo zadowolona. Nowoczesne wykonanie i odpowiednia jakość.

cienkusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 23 maja 2017, 8:45
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: cienkusz » 22 kwie 2021, 8:27

Witam, a ktoś korzystał z tej firmy system alarmowy dsc czytałem na forum i ma dobre opinie co sądzicie?

LeeMonday
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2011, 11:00
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: LeeMonday » 05 wrz 2021, 17:22

Ja polecam firmę Mmatech, jak idzie o montaż videodomofonów. U nas montowali je razem z alarmem i monitoringiem. Firma naprawdę solidna, godna rekomendacji.

Seawinds
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2021, 9:01
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: Seawinds » 16 wrz 2021, 8:44

Czy szukasz takich które pozwalają nie tylko na otwieranie drzwi wejściowych od domu, ale też bram garażowych, furtek wejściowych i tym podobnych?

W poleconymi mi sklepie, widziałem podobne wideodomofony z funkcją otwierania bramy i furtki, akurat takich urządzeń nie mają - pewnie wszystkie się wyprzedały.

Także zanim będzie nowa dostawa, mam czas żeby zebrać i porównać ceny wideodomofonów innych producentów.

Kto może, niech poda model, kwotę i adres sklepu, w którym dany sprzęt kupował

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 221
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: Domores » 17 wrz 2021, 13:44

A po co Ci adres sklepu? Wystarczy model domofonu i cena przecież są one dostępne nie tylko stacjonarnie ale i online gdzie często będzie taniej. Jak masz instalację już przygotowana to podłączenie takiego wideodomofonu to prosta sprawa i spokojnie można to wykonać we własnym zakresie :)

Seawinds
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2021, 9:01
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: Seawinds » 19 paź 2021, 13:41

Seawinds pisze:Czy szukasz takich które pozwalają nie tylko na otwieranie drzwi wejściowych od domu, ale też bram garażowych, furtek wejściowych i tym podobnych?

W poleconymi mi sklepie, widziałem podobne wideodomofony z funkcją otwierania bramy i furtki, akurat takich urządzeń nie mają - pewnie wszystkie się wyprzedały.

Także zanim będzie nowa dostawa, mam czas żeby zebrać i porównać ceny wideodomofonów innych producentów.

Kto może, niech poda model, kwotę i adres sklepu, w którym dany sprzęt kupował

Do swojego domu wybrałem model

Obrazek Co o nim myślicie?

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: Wideodomofon - jaką firmę wybrać

autor: budek11 » 16 sty 2023, 12:21

Ja mam hikvision zasilany poprzez POE. jedynie skrętki doprowadzone do bramki oraz paneli, zbiegające się do centralnego switcha.

Jesli nie wiecie na co się zdecydować polecam kontakt z Napad https://www.napad.pl/produkty-1310-9833 ... px-gabi-pw - powinni dobrać odpowiednie urządzenie do Waszych możliwosci finansowych.


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów