Jak odświerzyć staroświeckie płytki kuchene

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Jak odświerzyć staroświeckie płytki kuchene

autor: Dżasmina » 11 lip 2017, 12:42

do płytek też są specjalne farby, dzisiaj wszystko można dostać.

konradzik34
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 06 wrz 2017, 8:52
Re: Jak odświerzyć staroświeckie płytki kuchene

autor: konradzik34 » 12 wrz 2017, 14:16

Co to znaczy "wieśniackie" płytki?

calma
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 kwie 2021, 10:59
Re: Jak odświerzyć staroświeckie płytki kuchene

autor: calma » 24 kwie 2021, 11:03

a może po porstu położyć nowe? warto czasem zmienić wystrój kuchni. ja widziałam ładne i eleganckie płytki - w dobrej cenie wiec remont za pasem :)

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Jak odświerzyć staroświeckie płytki kuchene

autor: waldi79 » 07 cze 2021, 10:46

Sprawdzą się płyty ze starej cegly, zwłaszcza do kuchni z uwagi na fakt, że ich żywotność jest naprawdę długa i wygląda to mega estetycznie. Ja mam cegłę w kuchni i w salonie i sprawdzają się doskonale.

Patrycja267
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:59
Re: Jak odświerzyć staroświeckie płytki kuchene

autor: Patrycja267 » 07 lip 2021, 7:38

Ja zdecydowanie radzę postawić na panel szklany zamiast płytek. To dopiero będzie metamorfoza wnętrza! Ja u siebie mam z Rkglass w Dębicy i jestem mega zadowolona. Panowie panel szklany zamontowali za pomocą specjalnych śrub, zabezpieczając w ten sposób ścianę przed zabrudzeniami, obtarciami i uszkodzeniami. Całość wygląda nie tylko pięknie, ale przy tym jest to bardzo praktyczne rozwiązanie :)

Awatar użytkownika
MaCzeR
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:26
Re: Jak odświerzyć staroświeckie płytki kuchene

autor: MaCzeR » 14 paź 2021, 7:18

Najlepiej by było chyba skuć te stare kafle i położyć coś bardziej nowoczesnego, ale istnieją farby, którymi można malować po płytkach. Choć mimo wszystko polecałbym uzbroić się w cierpliwość i zamiast iść w pół środki trochę podpompować budżet i zrobić pełnokrwisty remont tej kuchni :D


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów