Meble do salonu

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

violettka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2021, 12:46
Re: Meble do salonu

autor: violettka » 08 wrz 2021, 12:51

My ostatnio pokusiliśmy się na uszaka i to był bardzo dobry wybór, na dodatek bujany... :)
Jest przepiękny: Obrazek

Z tego co widziałam maja tam też piękne sofy

klaudiaelo123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2021, 12:17
Re: Meble do salonu

autor: klaudiaelo123 » 13 wrz 2021, 12:18

Cześć. Trafiłam na ten wątek przypadkowo, ale jeśli mogę doradzić to polecam meble ze strony internetowej Siblo.pl . Szybka wysyłka, dobra jakość i ceny ;)
Ogólnie najlepiej kupować meble przez strony internetowe, uważam że wtedy można zauważyć nietypowe meble szybciej niż chodzenie od sklepu do sklepu :D

Monika45
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2021, 14:38
Re: Meble do salonu

autor: Monika45 » 16 wrz 2021, 14:48

Znalazłam ciekawe wskazówki dla aranżacji nowoczesnego salonu
– duża ilość dostępnej przestrzeni, która zapewnia łatwą komunikację,
– duża lub średnia ilość światła, aczkolwiek niedoświetlony salon nigdy nie powinien mieć racji bytu,
– uporządkowana kolorystyka, która składa się najczęściej z dwóch lub trzech dominujących odcieni,
– uporządkowana organizacja przestrzeni użytkowej, w której można wydzielić jedną lub dwie strefy (relaksacyjna z opcjonalną jadalnią).

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: Meble do salonu

autor: PiotrNiski » 08 paź 2021, 14:44

My w tym roku szukaliśmy mebli głównie przez internet bo w sklepach stacjonarnych nic ciekawego nie było. Ofert jest dużo, naprawdę jest w czym wybierać. Ostatecznie na stronie Wajnert wybraliśmy meble do salonu ;) Meble przyszły zapakowane, po skręceniu wszystko wygląda super. Polecam! ;)


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości

Gotowe projekty domów