Wyposażenie kuchni - kompletne AGD, co wybrać?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

AnetaAA
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 7:56
Re: Wyposażenie kuchni - kompletne AGD, co wybrać?

autor: AnetaAA » 12 cze 2020, 8:00

Ja polecam sprzęt od philipsa, moim zdaniem bezawaryjny. Sama mam od kilku lat i nic sie nie dzieje. Parę razy co prawda strąciłam sokowirówkę ze stołu, ale no zdarza się. Części zamienne też nie są drogie więc nie ma tragedii.

Romano75
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 24 kwie 2020, 12:33
Re: Wyposażenie kuchni - kompletne AGD, co wybrać?

autor: Romano75 » 16 cze 2020, 9:53

z agd to jest jak z telewizorem taki wybor ze glowa mala i nie wiadomo co brac

Muminka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2019, 18:14
Re: Wyposażenie kuchni - kompletne AGD, co wybrać?

autor: Muminka89 » 26 cze 2020, 18:51

Ja aktualnie poszukuję zmywarki, ale chyba najbardziej słaniam się przy MaxiFlex, przekonuje mnie jej podział szuflad i pojemność.

Antyrdzawka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2020, 20:26
Re: Wyposażenie kuchni - kompletne AGD, co wybrać?

autor: Antyrdzawka » 29 cze 2020, 20:40

Muminka89 pisze:Ja aktualnie poszukuję zmywarki, ale chyba najbardziej słaniam się przy MaxiFlex, przekonuje mnie jej podział szuflad i pojemność.


Godna polecenia jest zmywarka Siemens z trzema szufladami i bardzo pojemna.
SIEMENS SN636X05KE

Grażyna80
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 08 lip 2018, 20:52
Re: Wyposażenie kuchni - kompletne AGD, co wybrać?

autor: Grażyna80 » 30 wrz 2021, 20:39

Ja założyłam własną restaurację z początkiem roku i powiem Ci szczerze: od samego początku zależało mi na tym, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Udało mi się to dzięki temu, że zdecydowałam się na zakup najwyższej jakości sprzętów gastronomicznych. Wszystko to jest zasługą: gastro planety. Dlatego jeśli szukasz wyposażenia do swojego biznesu, koniecznie zajrzyj do ich oferty.

Madlen
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2021, 12:33
Re: Wyposażenie kuchni - kompletne AGD, co wybrać?

autor: Madlen » 08 paź 2021, 12:40

Ja polecam zastanowić się nad dobrym okapem z filtrem węglowym, niweluje wszelkie zapachy,teraz można znaleźć takie o fikuśnych kształtach :) no i oczywiście zmywarki, mam sentyment do Electroluxa,bo w domu rodzinnym się też ze zmywarki tej firmy korzystało. Mają duży wybór, świetny stosunek ceny do jakości. Wcześniej miałam innej firmy i często była serwisowana. Chłopaki dawali radę naprawić to ustrojstwo za każdym razem, a ja z uporem maniaka trzymałam ja w domu, bo była do zabudowy i bałam się, że nie znajdę pasującej. Tak więc jak ktoś szuka cierpliwych serwisantów, którzy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi awariami zmywarek, to właśnie polecam usterkę :D a i bym zapomniała, dla mnie odkryciem w domu był piekarnik z zimną szybą, przy małych dzieciach i zwierzętach nieodzowny element.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Wyposażenie kuchni - kompletne AGD, co wybrać?

autor: smichalek » 24 sty 2022, 12:52

Co do sprzętów w gastronomii, to tutaj w grę powinna wchodzić wyłącznie górna półka. Postawisz na byle co, to nic dobrego z tego nie wyjdzie, ale w sumie to dosyć oczywiste. Mam doświadczenie. Sprzęt Winterhalter mamy u nas od kilku lat, poprzednio mieliśmy nową zmywarkę z dolnej półki jakościowej. Moim zdaniem ten kilkulatek działa lepiej, niż wtedy ta słabsza zmywarka jako nowa. Teraz musisz mieć rozwiązania, które zapewniają zawsze czyste naczynia, a poza tym - rozwiązania oszczędne, ograniczające zużycie wody, prądu czy chemii. No i wydajność - w lokalu często będą eksploatowane przez cały dzień i muszą sobie z tym poradzić. Z Winterhalter jeszcze nie było to problemem.

scesny
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 09 sie 2021, 8:58
Re: Wyposażenie kuchni - kompletne AGD, co wybrać?

autor: scesny » 29 mar 2022, 13:46

Zimna szyba w piekarniku to fajny patent. Wcześniej nie znałem takiego rozwiązania. Dla mnie zawsze piekarnik jak działał to był gorący i trzeba było używać. Teraz mamy spg67 Solgazu, a on ma 4 szyby. I to robi różnice. W tym starym piekarniku były chyba tylko 2. Tak mi się wydaje. Rożnica w odczuwaniu temperatury ogromna.

Aliex funio
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2022, 9:59
Re: Wyposażenie kuchni - kompletne AGD, co wybrać?

autor: Aliex funio » 03 kwie 2022, 18:16

Projekt wyspy kuchennej taką znalazłam ale zastanawiam sie czy akurat taką wybrać. Korzystał ktoś?
Obrazek

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Wyposażenie kuchni - kompletne AGD, co wybrać?

autor: Kayac » 08 kwie 2022, 6:35

Ja mam małe cargo przy płycie indukcyjnej na przyprawy. Jak dla mnie super się sprawdza. Koleżanka ma pierwszą szufladę pod płytą taką jak Pani wstawiła na zdjęciu - baardzo narzeka. Szuflada w szufladzie do sztućców to porażka, bo z tego się często korzysta.
Ja miałam za to pod piekarnikiem szufladę w szufladzie i uważam, że to było super rozwiązanie. Wszystkie płaskie blachy mi się tam mieściły ;)
No i staramy się zwracać uwagę na to, na czym jemy.

Od siebie polecam przejrzec sobie serwisy obiadowe od Lubiany

Mają wiele świetnych wzorów.
Obrazek

terechna
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 02 sty 2022, 21:43
Re: Wyposażenie kuchni - kompletne AGD, co wybrać?

autor: terechna » 02 paź 2022, 20:48

W kwestii wyboru baterii kuchennej polecam marke Sotbe. Dobrej jakości baterie, polecam takie z wysoką wylewką o wiele wygodniejsze


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów