Szukam dobrej maszyny do oczyszczania powierzchni

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Szukam dobrej maszyny do oczyszczania powierzchni

autor: Szydlak » 23 wrz 2021, 8:44

Szukam dobrej maszyny do oczyszczania powierzchni w trakcie prac remontowych, renowacyjnych. Zależy mi na czymś co będzie wydajnie pracować, charakteryzować się będzie faktycznie dobrą jakością. Wiadomo, że powszechnie stosuje się piaskarki, ale może macie coś sprawdzonego co można wybrać zamiast piaskowania?

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Szukam dobrej maszyny do oczyszczania powierzchni

autor: Kasprowicz » 08 paź 2021, 10:13

Ja też szukałem opcji, dzięki której będzie się można przebrażnowić po Covid i obecnie mam w planach zakupić w leasingu maszynę SodaBlast Systems i zacząć się zajmować oczyszczaniem budynków soda. Wstępny rekonesenas w mojej okolicy pozytywny, klientów nie powinno brakować a praca wydaje się, że będzie spoko. Ogólnie więcej informacji o tym jak można zastąpić piaskarkę tym sprzętem.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 18 gości

Gotowe projekty domów