Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
agaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2016, 20:03
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: agaa » 26 lut 2020, 11:56

A nie lepiej po prostu zapytać? Lub zrobić zrzutkę i kupić jedną porządną rzecz? Ostatnio idąc na parapetówkę do znajomych zrzuciliśmy się na ekspres do kawy i byli bardzo zadowoleni :)

Krystianooo
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 gru 2018, 21:04
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: Krystianooo » 30 maja 2020, 11:52

Ja już na kilka parapetówek na prezent kupiłem narzuty na łóżko i z tego co widzę, to wszyscy korzystają, więc myślę, że jest to trafiony i praktyczny prezent. Jeżeli kupisz porządną narzutę, to może posłużyć naprawdę długo, ja kupuję w estadi i jestem z nich zadowolony, znajomi też zachwalają :).

Mariolka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 07 gru 2016, 12:06
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: Mariolka22 » 19 cze 2020, 14:54

Razem z mężem dostaliśmy w prezencie Roombę na nowe mieszkanie od kilku znajomych. Osobiście z prezentu jestem zachwycona nie będę ukrywać, że taki pomocnik jest niezawodnym sprzętem w każdym domu.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 487
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: martan » 14 sie 2020, 9:18

No właśnie nie wiem czy dekoracje do mieszkania są dobrą opcja prezentową.... Szczególnie, że każdy ma inny gust oraz trudno jest się w niego wpasować.Dwa bardzo bezpieczne prezenty tutaj to alkohol oraz kwiaty. Tak wiec jeśli nie macie pomysłu to bedzie to dobra opcja Plus dodatkowo opakowanie czekoladek.
Jeśli jednak chcecie podarować coś spersonalizowanego, polecam zerknąć sobie na stronę Many Mornings, na stronie mozna kupić ciekawe skarpetki we wzory. Moim zdaniem będzie to bardziej praktyczna opcja.
http://www.forumbudowlane.pl/

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: cirrus » 17 lis 2020, 12:19

Moim zdaniem najlepsze są praktyczne prezenty. Szczególnie w takich momentach. Warto pomyśleć na przykład o takich bonach: [więcej na Facebooku] Na pewno Waszym najbliższym ulży, nie muszą dźwigać sterty kartonów i kombinować, jak przewieźć meble.

Kaśkakaśka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:47
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: Kaśkakaśka » 29 lis 2020, 22:10

Na parapetówkę proponuję zestaw ekologicznych świec zapachowych, które nie kopcą i nie wydzielają szkodliwych substancji. Takie świece można kupić w internecie. Widziałam też zestaw mydełek ręcznie robionych i wyjątkowe tace do serwowania.

wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: wazer » 16 gru 2020, 13:19

Wiaderko /pojemnik na lód ( taki większy) i do niego powkładać przydatne rzeczy do domu ( papier toaletowy, zapałki , szczotka do kurzu , ręczniki, chohla do zupy, kostki do Wc i co tam jeszcze przyjdzie Tobie do głowy . Ładnie zapakować i myślę że gospodarze będą zadowoleni ;)

Ewentualnie bon do jakiegoś sklepu z ładnymi rzeczami do domu, dekoracjami.... Zerknij sobie do sklepu Domownia. Znajdziesz tam sporo takich ładnych dodatków.

adik.888
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2020, 14:11
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: adik.888 » 30 gru 2020, 14:18

Z mojego doświadczenia wynika, że kieliszki do wina albo zestaw filiżanek to fajny pomysł, ale to zależy od preferencji danej osoby.

Osobiście dziś wybrałbym stylowe sztućce.

Aczkolwiek to już kwestia gustu

wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: wazer » 28 sty 2021, 14:40

Najgorsze są nietrafione prezenty, chyba że wiesz co gospodarz lubi. Jak nie to proponuje kartę podarunkowa: do IKEA, Home&You itd. To naprawdę super prezent i każdy kupi co potrzebuje ;)

Jesli jednak koniecznie chcesz kupić coś materialnego, polecam zastanowić się nad ceramicznymi talerzykami. W Home and Passion dostaniesz pieknie dekorowane talerzyki, które można kupować na sztuki.
Obrazek

mała_ela
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2021, 18:59
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: mała_ela » 26 mar 2021, 15:51

Ja lubię dawać różne eleganckie dodatki, których właściciele nowego mieszkania pewnie sami by nie kupili, bo z doświadczenia wiem, że dekorowanie to najczęściej najtrudniejsza część urządzania się. :lol: W Warszawie na Górnośląskiej jest showroom galerii Casa mia, gdzie można znaleźć przepiękne, luksusowe dodatki do domu - ostatnio przyszłam na parapetówkę ze świecami zapachowymi kupionymi u nich i zrobiły one absolutny szał. Galeria ma swój sklep internetowy, więc polecam sobie zobaczyć, sprzedają małe dzieła sztuki, które idealnie nadają się na prezent.

emeraldlady
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 01 maja 2021, 11:53
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: emeraldlady » 04 maja 2021, 0:02

Najfajniejszy prezent na parapetówkę to coś praktycznego, ale w fajnym opakowaniu, nie uważacie? To naprawdę miłe, gdy ktoś przykłada się do tego, by było nam miło, a nie tylko zamawia przez Internet i po kłopocie. No i fajnie, jeśli jest to ekologiczne opakowanie, które można potem znowu wykorzystać.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: Złotowłosa » 22 cze 2021, 8:52

Zależy jaki masz budżet, ale zawsze przydatne i często żal samemu zainwestować to np. Porządny nóż/ noże, drewniana deska do krojenia (wielkość zależnie od budżetu), deska i nożyki do serów (są fajne prezentowe zestawy), dwa wielkie kielichy do wina (takie na romantyczną kolację), zwykły młynek do kawy (nawet jak mają to zawsze ten drugi przyda się do mielenia innych rzeczy niż kawa), kawa z wyższej półki, świeca z wyższej półki, alkohol z wyższej polki, miski szklane, pojemniki szklane z pokrywkami (fajne w ikei, ich nigdy dość),różne orzechy ładnie zapakowane, a jeśli znasz ich gust to Np jakieś ładne poduszki.

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: Kayac » 24 sie 2021, 6:31

Dobry alkohol i nie mam na myśli flaszki czystej, czy najtańszego whiskacza. Do tego voucher do sklepu z wyposażeniem wnętrz, tylko porządnego sklepu. A dzieciakom po skarbonce.

Jeśli chcecie podarować coś eleganckiego ze szkła, polecam takie szklanki do whisky:
Obrazek
Świetne również do podawania drinków.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2021, 10:03 przez Kayac, łącznie zmieniany 2 razy.

tola88
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2021, 12:41
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: tola88 » 26 sie 2021, 18:41

Myślę, ż na prezent na nowe mieszkanie dobry będzie szwajcarski scyzoryk victorino, jest to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać, warte uwagi są tez scyzoryki leatherman, scyzoryk victorinox workchamp i latarka maglite 3d led. :)

K@linka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Prezent na parapetówkę - co kupić na nowe mieszkanie?

autor: K@linka » 23 wrz 2021, 7:59

Ja byłabym zadowolona z bonu. Nie lubię uszczęśliwiania na siłę, jeśli mówię że nic nie chce. Potem nie trafisz stylem do reszty, albo ogólnie czymś nietrafionym. Ja np nie piję wina bo nie mogę więc wszystkie akcesoria byłyby mi zbędne. Ok, deska do serów, ale deski do pizzy nie wykorzystałabym.
Tak samo nie lubię storczyków a zazwyczaj od kogoś dostaje się je na urodziny itd...

Jeśli już koniecznie chcecie kupic cos materialnego, polecam taka ziarnistą aromatyczną kawe:
Obrazek


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów