Nowe centralne powietrze nie zimne powietrze-

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

lucasPeni
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2021, 7:51
Nowe centralne powietrze nie zimne powietrze-

autor: lucasPeni » 14 wrz 2021, 8:40

Właśnie zainstalowaliśmy centralne powietrze AC Pro 4 ton dla domu o powierzchni 1500 stóp kwadratowych z nowymi kanałami. Zauważyłem tylko chłodne powietrze, a nie zimne powietrze w porównaniu do nowego domu moich znajomych. AC facet przyszedł i wyregulował ciśnienie na AC i poczuł się trochę zimniej, ale temperatura, którą udało nam się uzyskać za pomocą mojego termometru na podczerwień, wynosiła 64-68. Powiedział, że nie chce regulować ciśnienia zbyt wysoko. Powiedział, że potrzebujemy nowej izolacji, którą już znamy. Ale to nie powinno sprawić, że powietrze będzie zimniejsze, prawda? Jedna z firm zajmujących się izolacją poddaszy kazała nam założyć barierę chroniącą przed promieniowaniem, ponieważ na naszym strychu jest bardzo gorąco. Już narzekałem, że powietrze nie jest zimne, a on twierdził, że nowa izolacja zrobi różnicę. Temperatura powietrza powinna wynosić co najmniej w latach 50., prawda? Inny przyjaciel powiedział, że potrzebuję freonu? Ale to zupełnie nowy ac. Każda rada byłabyshowbox speed test
mile widziana.

Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów