Drzwi

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Drzwi

autor: lucaskruszyna » 31 sie 2021, 14:34

Możecie polecić jakąś sensowną firmę na PW, która zajmuje się wykonywaniem drzwi i wiadomo, że ich oferta będzie na wysokim poziomie? Zależy mi na takim wykonawcy, który ma doświadczenie i jednocześnie jest w stanie zaproponować drzwi, które swoim wyglądem faktycznie będą się wyróżniały. Jak możecie to dawajcie w tym zakresie jakieś propozycje, podpowiedzi.

marekmitan
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:54
Re: Drzwi

autor: marekmitan » 01 wrz 2021, 11:10

Z mojej perspektywy zdecydowanie oferta meble revia wypada bardzo dobrze i jestem za niej zadowolony. Wykonanie drzwi dębowych super, solidne masywne drzwi, które świetnie się prezentują. Jak ktoś będzie chciał w tym kierunku zainwestować to mam wrażenie, że na nich faktycznie można liczyć i będą w stanie wykonać także drzwi pod indywidualne oczekiwania klienta.

marionnnka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2021, 15:33
Re: Drzwi

autor: marionnnka » 09 wrz 2021, 23:37

Ja wam podpowiem, że bydgoska firma Hoton Design ma bardzo szeroką ofertę solidnych drzwi wewnętrznych, nowoczesnych i do bardziej klasycznych wnętrz, także na pewno znajdziecie u nich drzwi idealnie pasujące do waszych domów. Dodam, że firma ma bardzo przyjazne ceny, także oprócz solidności drzwi ich cena to kolejny atut. Sprawdźcie sobie Hoton, sądzę że tak samo jak my będziecie z tych drzwi zadowoleni.

zulaslawek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2021, 23:01
Re: Drzwi

autor: zulaslawek » 13 wrz 2021, 23:04

Ja wymieniłem drzwi wejściowe po tym, jak do sąsiada naprzeciwko było włamanie


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

Gotowe projekty domów