Meble do pokoju dziecka

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Deptak77
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 lip 2019, 12:38
Meble do pokoju dziecka

autor: Deptak77 » 30 lis 2020, 8:31

Mamy przed sobą remont w pokoju dzieci przed tym jak starsze pójdzie do szkoły i tak się zastanawiamy jak to zorganizować, by wnętrze było atrakcyjne, ładnie się prezentowało i było miejsce na wszystko co faktycznie w takim pomieszczeniu będzie dziecku potrzebne. Jak macie jakieś sprawdzone rozwiązania to dajcie pomysły.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: Baks » 30 lis 2020, 21:32

Dzieci szybko rosną i jeszcze szybciej zmieniają gust, więc nie opłaca się inwestować w jakieś drogie meble. Do pokoju dziecka wystarczy meblościanka z szafą na ubrania, które poszukasz w internecie (solidne) za około 1500 zł komplet. Poza meblami oczywiście biurko bedzie potrzebne, z tego co napisałeś to wnioskuję że dzieci w pokoju jest dwójka, więc dobrze byłoby poszukać biurko dwuosobowe i jakieś wygodne, (może gamingowe?) fotele.

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: Maciuszek87 » 07 gru 2020, 11:01

Ja przygotowywałem wyposażenie pokoju dzieci nie tak dawno i sporo sklepów meblowych miałem okazję sprawdzić. Ostatecznie kompleksowo meble kupiliśmy na megismeble. Spory wybór jeśli chodzi o propozycje do pokoi dziecięcych. W tym wiele propozycji kolorowych, które się wyróżniają i faktycznie bardzo dobrze pasują do pokoi dziecięcych. Wydaje mi się, że pod tym, kątem sklep naprawdę się wyróżnia.

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: BartekKowalski » 24 gru 2020, 23:51

A co sądzicie o meblach na wymiar?

Mirek Sołtysik
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2021, 9:49
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: Mirek Sołtysik » 03 mar 2021, 8:04

Do pokoju dziecka? Moim zdaniem raczej nie ma to większego sensu, coś gotowego na spokojnie się kupi.

Lempartka13
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 29 lis 2020, 12:45
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: Lempartka13 » 09 wrz 2021, 11:13

Ostatnio zakupiłam meble do pokoju mojego małego gamera ze sklepu internetowego ;) Naprawdę świetne biurka i krzesła. Polecam :D

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: Dariusz80 » 22 wrz 2021, 15:51

Ja kupiłem meble do pokoju dziecka w Agacie i jesteśmy z nich zadowoleni.

piernikstefan
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2022, 17:18
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: piernikstefan » 04 sty 2022, 18:36

Ja kupowałem dla swoich maluszków komplecik z Idźczak-Meble. Myślę że cena do jakości ma dobry stosunek, choć okucia są słabej jakości (bynajmniej w szafie przesuwnej). Generalnie nie jest źle.


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości

Gotowe projekty domów