Chce wymienić zabudowę kuchenną

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Chce wymienić zabudowę kuchenną

autor: Maciuszek87 » 25 sie 2021, 8:42

Chce wymienić zabudowę kuchenną i szukam firmy w Warszawie, która się ta branżą zajmuje i może zaproponować wykonanie ładnych mebli na wymiar. Jeśli jesteście w stanie coś pod tym kątem podpowiedzieć, macie jakąś sprawdzoną firmę to dajcie znać, po kogo tutaj warto będzie wybrać i jak te meble mogą być wykonane.

edward321
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 28 maja 2015, 11:30
Re: Chce wymienić zabudowę kuchenną

autor: edward321 » 27 sie 2021, 12:59

Tak naprawdę jeśli chodzi o meble na wymiar to wydaje mi się, że można liczyć na sprawdzoną firmę która u mnie robiła meble. Nie wiem jak meble salonowe, ale robili u mnie kuchnię i jestem zadowolony. Przestrzeń przemyślana, funkcjonalna a meble dobrej jakości więc na pewno jeśli chodzi o ich usługi to ja byłem z tej oferty zadowolony i przy ewentualnym zakupie kolejnych mebli bym do tej oferty chętnie wracał. Namiary mogę podać na PW.
edo

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Chce wymienić zabudowę kuchenną

autor: lideropinii » 01 wrz 2021, 10:10

Pamiętaj o projekcie indywidualnie dostosowanym do twojej kuchni, dobrych materiałach, ale też aranżacji podłóg i ścian dobrze dopasowanych.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Chce wymienić zabudowę kuchenną

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 05 wrz 2021, 21:33

Szanowni Państwo,
Wymiana mebli kuchennych to bardzo dobry moment na to, aby przeprowadzić remont wnętrza. Ściany rekomenduję wyrównać oraz wygładzić gładzią wapienną Śnieżka Acryl-Putz® RV13 Renova. Gładź jest przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Minimalizuje ryzyko powstania i rozprzestrzeniania się pleśni i grzybów. Tworzy śnieżnobiałą, równą powierzchnię, która jest przygotowana do malowania dedykowaną do kuchni farbą.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Chce wymienić zabudowę kuchenną

autor: Kasprowicz » 06 paź 2021, 7:38

U mnie stoją w kuchni meble z oferty LUVIO meble zrobione z propozycji, które mieli w katalogu, tylko indywidualnie dopasowane wymiary. Pod tym kątem uważam, że to sensowna oferta i faktycznie na ich propozycje warto zwrócić uwagę, można liczyć na meble, które będą dobrze się prezentować, funkcjonalne i trwałe.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości

Gotowe projekty domów