Dobry stolarz Warszawa

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Dobry stolarz Warszawa

autor: Maciuszek87 » 25 sie 2021, 9:09

Może ktoś z Was ma jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar? Zależy mi na kimś z warszawy albo z okolic, z kim będzie dobry kontakt i na kogo będzie można liczyć jeśli chodzi o wykonanie estetycznych i praktycznych mebli. Jak macie taką firmę to podzielcie się kontaktem.

edward321
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 28 maja 2015, 11:30
Re: Dobry stolarz Warszawa

autor: edward321 » 27 sie 2021, 13:32

Zdecydowanie jeśli chodzi o firmę LUVIOmeble.pl to oferta wypada bardzo dobrze i można na nich liczyć pod kątem mebli robionych na wymiar. W sumie nie ma znaczenia czy kuchnia czy salon czy inne pomieszczenie bo akurat zajmują się szeroko ofertą mebli i mają faktycznie świetnie przygotowane propozycje więc możesz na nich liczyć jak planujesz zakup mebli.
edo

Danmak
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 07 kwie 2023, 11:10
Re: Dobry stolarz Warszawa

autor: Danmak » 01 sie 2023, 9:17

Jak chcesz w jednym miejscu wszystkie meble zamówić do nieruchomości na wymiar to kontaktuj się z Luvio Meble. Posiadają galerię realizacji do wglądu, jeżeli chcesz się upewnić, co do kwalifikacji.

majsterek68
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2023, 8:15
Re: Dobry stolarz Warszawa

autor: majsterek68 » 04 sie 2023, 8:19

bardzo odradzam produnenta Est Meble Sp. z o.o. | estmeble.pl ze starych Babic. Firma jest zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy. Nie płaci pracownikom, zalega podwykonawcą. Radzę unikać

Łukasz007
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 31 mar 2023, 5:48
Re: Dobry stolarz Warszawa

autor: Łukasz007 » 09 sie 2023, 9:21

Polecam firmę Rawood.pl Robią meble na wymiar z prawdziwego drewna dębowego, a nie sklejki czy płyt mdf. Zamówiłem u nich stół na wymiar i jestem mega zadowolony.

est_meble
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 wrz 2023, 7:45
Re: Dobry stolarz Warszawa

autor: est_meble » 03 paź 2023, 11:51

majsterek68 pisze:bardzo odradzam produnenta Est Meble Sp. z o.o. | estmeble.pl ze starych Babic. Firma jest zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy. Nie płaci pracownikom, zalega podwykonawcą. Radzę unikać


Witam,
W firmie EST Meble pracuję od kilku miesięcy. Nigdy nie byłam tak bardzo zadowolona z warunków pracy. Pensje mamy płacone na czas. Dodatkowo Szef potrafi docenić starania pracownika w formie premii!! Miejsce bardzo rozwojowe, niesamowita atmosfera - z miłą chęcią wstaję rano do pracy, za co dziękuję :)) Pracowałam w wielu miejscach, ale dopiero tutaj zobaczyłam co to znaczy dobra organizacja i zaangażowanie pracowników. Firma ma wielu zadowolonych Klientów, którzy wracają i polecają usługi swoim znajomym.
Komentarze i opinie tego typu jak się okazuje należą do zawistnych pracowników, którzy - nazwijmy rzeczy po imieniu - zostali zwolnieni ZA POPEŁNIONE BŁĘDY ! Ludzie nie dajcie się na to nabrać !!!!! Firma jest bardzo widoczna nie tylko w Internecie, ale również w czołowych magazynach. Chyba niektórzy zazdroszczą... ręce opadają !!


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów