Koszt wynajęcia toalet na plac budowy w Warszawie

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

karp30
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 07 paź 2014, 11:36
Koszt wynajęcia toalet na plac budowy w Warszawie

autor: karp30 » 15 sie 2020, 11:06

Jaki może być koszt wynajęcia 4 toalet przenośnych z przeznaczeniem na plac budowy? Mam tutaj na myśli toalety z regularnym tygodniowym serwisem.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 493
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Koszt wynajęcia toalet na plac budowy w Warszawie

autor: martan » 18 sie 2020, 8:17

Trudno stwierdzić, bo firm posiadających tego typu usługi w swojej ofercie jest stosunkowo dużo na rynku.
Koszt uzależniony jest od wielu czynników: przede wszystkim od częstotliwości serwisu. W okresie letnim trzeba robić to w miarę często.
http://www.forumbudowlane.pl/

Heniek883
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2021, 10:57
Re: Koszt wynajęcia toalet na plac budowy w Warszawie

autor: Heniek883 » 23 lut 2021, 12:34

Polecam zamówić teraz od WC Serwis - mają super promocję! Na kod "WIOSNA" przenośną toaletę na 4 tygodnie zamówimy już za 132 złote! Co więcej, można zamówić teraz na przykład na maj i ta promocja i tak będzie obowiązywała - Sprawdźcie sobie, ja właśnie zamówiłem dwa kibelki na działkę na lato :D

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Koszt wynajęcia toalet na plac budowy w Warszawie

autor: Kayac » 26 sie 2021, 6:27

Od siebie polecam firmę Clipper
Bardzo miła obsługa, bardzo dobra oferta handlowa. Współpraca na najwyższym poziomie.

Poza tym porównaliśmy sobie ceny w kilku innych firmach i moim zdaniem Clipper ma obecnie najkorzystniejsza ofertę w tym zakresie.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości

Gotowe projekty domów