Jakie AGD: zmywarka, piekarnik ekspres

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
agaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2016, 20:03
Re: Jakie AGD: zmywarka, piekarnik ekspres

autor: agaa » 15 kwie 2020, 13:36

Co do zmywarki to musisz zwrócić uwagę na to ile pobiera wody, ile prądy zużywa, ile kompletów talerzy mieści oraz jak głośno pracuje ( szczególnie jeśli w domu są małe dzieci lub mieszkasz w bloku i puszczasz zmywarkę o różnych porach). Koniecznością jest też tzw trzecia szuflada na sztućce, dzięki czemu nie tracisz miejsca na pojemnik.
Jeśli chodzi o ekspres do kawy to moim zdaniem najlepiej zainwestować w lepszy model który oferuje ok. 12 rodzajów kawy, ma wbudowany młynek, automatyczny spieniacz do mleka i jeszcze kilka innych bajerów.

Muminka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2019, 18:14
Re: Jakie AGD: zmywarka, piekarnik ekspres

autor: Muminka89 » 26 cze 2020, 18:49

A co myślicie o zmywarce MaxiFlex? Jest pojemna, ma dodatkową szufladę na sztućce, zresztą ogólnie ułożenie w niej noży np. jest bardzo funkcjonalne, przez co nie będą się niszczyć.

MariuszMarcz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:55
Re: Jakie AGD: zmywarka, piekarnik ekspres

autor: MariuszMarcz » 29 lip 2020, 10:33

A ja agd w domu mam w cały świat :D Lodówka indesit, pralka bosh, piekarnik electrolux,ekspress delonghi i ze wszystkiego jestem zadowolony

Muminka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2019, 18:14
Re: Jakie AGD: zmywarka, piekarnik ekspres

autor: Muminka89 » 01 gru 2020, 17:48

Electrolux ma teraz fajną lodówkę w kolorze Black Matt strasznie mi się podoba, świetnie wygląda w białej kuchni.

Jaśka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2021, 12:56
Re: Jakie AGD: zmywarka, piekarnik ekspres

autor: Jaśka » 22 maja 2021, 13:21

Jeżeli chodzi o zmywarkę to MaxiFlex jest świetna. Pojemna, prosta i co najważniejsze świetnie się sprawuje. Naczynia zawsze są czyste i bez żadnych zacieków.

kosier
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 17 cze 2021, 12:17
Re: Jakie AGD: zmywarka, piekarnik ekspres

autor: kosier » 17 cze 2021, 13:03

Muminka89 czarny sprzęt przy białej albo jasnej kuchni sprawdza sie całkiem fajnie. I dobrze wygląda. U mnie jest sprzęt od solgazu. Podoba mi się to, że ich płyty gazowe są takie płaskie i bez grilli stalowych, które ciężko było wyczyścić. Teraz jest gładka powierzchnia. A to nadal płyta gazowa.

martka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2021, 19:08
Re: Jakie AGD: zmywarka, piekarnik ekspres

autor: martka89 » 23 sie 2021, 20:26

Electrolux ma fajne sprzęty, też mam od nich zmywarkę ale taką z 3 dodatkowym koszem, jest bardzo pojemna co przy dużej rodzinie bardzo się sprawdza.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów