Dekoracyjna doniczka

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Despero
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 19 lut 2014, 1:18
Dekoracyjna doniczka

autor: Despero » 05 maja 2017, 15:54

Macie a w swoich ogrodach czy na tarasach jakieś dekoracyjne doniczki? Szukałam czegoś oryginalnego i trafiłam na takie ogrodolandia.pl/donica-podswietlana-havana podświetlane doniczki. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam ale sądze, ze przed domem jak i na tarasie może bardzo ciekawie wyglądać.

Awatar użytkownika
kola89
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2017, 7:22
Re: Dekoracyjna doniczka

autor: kola89 » 09 maja 2017, 7:35

Ja ostatnio sama wiele takich donic wykonywałam nawet z desek zwykłych. Teraz jest moda na recykling, można wiele ciekawych rzeczy za parę złotych wykonać w zaciszu domowym.

mikk
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 18 sie 2015, 8:39
Lokalizacja: Białystok
Re: Dekoracyjna doniczka

autor: mikk » 09 maja 2017, 9:22

Polecam fajny poradnik, w którym pokazano ciekawe pomysły na nowe życie starych - różnego rodzaju - pojemników :) http://www.e-ogrodek.pl/a/pojemniki-na- ... 19343.html
Warto wyeksponować kwiaty w naszym otoczeniu!
Budowanie twórcze jest :)

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Dekoracyjna doniczka

autor: zlotykot » 01 cze 2017, 10:33

Chce się zabrać za prace w ogrodzie i już powoli kupuje rzeczy do ogrodu. Teraz własnie kolej na ozdobne donice. Spodobała mi się prostokątna donica LONGERINO Color [więcej informacji poprzez PW]. Idealnie będzie pasowała do mojego ogrodu.

anastazja4390
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 21 lut 2014, 18:30
Re: Dekoracyjna doniczka

autor: anastazja4390 » 20 cze 2017, 11:31

Ja mam na tarasie doniczki w tym stylu fajnedonice.pl/kategoria.7.doniczki.wysokie.html tzn. wysokie, szare zestawione z takimi samymi tylko niskimi. Posadziłam w nich iglaki do modelowania. Mam teraz taki kącik nawiązujący stylistyką do ogrodów japońskich. Mi takie kompozycje bardzo odpowiadają. A czy na podświetlane donice bym się zdecydowała - tego nie wiem. Ale rozumiem, że mogą się podobać.

babette
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 25 cze 2017, 10:56
Re: Dekoracyjna doniczka

autor: babette » 25 cze 2017, 15:25

Jeśli chodzi o piękne, a przy tym solidne donice ogrodowe, to polecam Ci sprawdzić ofertę producenta Kama Flower :) Mają naprawdę ładne donice, także takie duże w rozmiarach XXL :), w modnych kolorach, a przy tym funkcjonalne :) Te większe modele można zamówić np. na kółeczkach.

LiliannaW
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 02 lut 2015, 21:10
Re: Dekoracyjna doniczka

autor: LiliannaW » 05 sie 2018, 18:50

Ładne doniczki możecie znaleźć w Sklepie Kwiecistym. To fajny sklep online, mają bardzo ciekawe doniczki, np. podświetlane, antysmogowe czy balkonowe z wgłębieniem na barierę dzięki czemu doniczkę taką łatwo jest zamontować na barierce.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Dekoracyjna doniczka

autor: jacekmogliwia » 09 sie 2018, 13:29

Gliniane są super

Patrycja267
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:59
Re: Dekoracyjna doniczka

autor: Patrycja267 » 17 sie 2018, 6:59

Widziałam ostatnio taką doniczkę w popularnym dyskoncie, ale nie rozumiem, po co komu grająca doniczka? Dla mnie musi być jak małe dzieło sztuki, ceramiczna i ozdobna.

saunydopocenia_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2018, 9:01
Re: Dekoracyjna doniczka

autor: saunydopocenia_pl » 21 sie 2018, 8:19

Tego typu dekoracyjne donice to bardzo dobry pomysł na skuteczne upiększenie ogrodu, dzięki nim jest po prostu ładniej. Co do samego materiału to polecam w szczególności donice podświetlane światłem LED.

FrankieeFran
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 05 paź 2017, 9:25
Re: Dekoracyjna doniczka

autor: FrankieeFran » 28 gru 2018, 21:14

Wiadomo że w salonie trzeba mieć jakieś fajne roślinki. Żeby wszystko fajnie się prezentowało i pasowało do całej reszty trzeba dobrać odpowiednią doniczkę dekoracyjną. Ja już kilka pomysłów na nie mam. W sklepie https://sklep.polnix.com.pl/wnetrze-c-39.html proponują wiele ciekawych modeli, zajrzyjcie i wy tam.

marionnnka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2021, 15:33
Re: Dekoracyjna doniczka

autor: marionnnka » 14 sie 2021, 16:22

Fajnie wyglądają klasyczne donice gliniane, mają czasem ciekawe wypukłe wzory, wygąda to ozdobnie, ale nie kiczowato


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów