Fotowoltaika na skalę kraju

Fotowoltaika w domu to instalacja składająca się z paneli słonecznych, falownika i odpowiedniego okablowania. Instalacja fotowoltaiczna pozwala wykorzystać energię słoneczną jako nieograniczone źródło zasilania. Panele słoneczne to połączone ogniwa fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Dowiedz się czy warto inwestować w fotowoltaikę i jak starać się o dofinansowanie do niej. Poznaj plusy i minusy wykorzystania energii słonecznej jako odnawialnego źródła energii.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Fotowoltaika na skalę kraju

autor: smichalek » 29 lip 2021, 9:59

Kto z Was obraca instalacjami w różnych częściach Polski?
Jak to optymalizujecie, żeby wszędzie mieć sprawdzonego wykonawcę?
Chcę dać ludziom jakościowe rozwiązanie - głównie na tym nam zależy.

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Fotowoltaika na skalę kraju

autor: Ogrodka » 02 sie 2021, 20:24

Jedna umowa i wielu wykonawców w ramach ecopartner. Najwygodniejsza i sprawdzona opcja. Swego czasu też mieliśmy problem, ale przynajmniej jak na razie to sprawnie funcjonuje.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Fotowoltaika na skalę kraju

autor: smichalek » 03 sie 2021, 9:53

Można coś więcej? Obowiązują jakieś konkretne zasady co do liczby umów i innych tematów? Wstępnie brzmi interesująco, ale chcę wiedzieć coś więcej.

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Fotowoltaika na skalę kraju

autor: Ogrodka » 05 sie 2021, 15:51

Nie, nie ma takich wymagań. Tzn. u nas te zlecenia były od początku. Nie w jakiejś dużej liczbie, ale były. Pierwsze słyszę o minimalnej liczbie zleceń czy firm. Ale tak czy siak - zobaczysz umowę, to wtedy ją sprawdzisz i wszystko będzie jasne.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Fotowoltaika na skalę kraju

autor: smichalek » 10 sie 2021, 8:56

Jesteśmy umówieni na spotkanie. Wstępnie model wydaje mi się idealny do mojej działalności, ale więcej napiszę po szczegółowym zapoznaniu się z umową. Jak na razie wydaje mi się, że kierunek jest prawidłowy. Zobaczymy.

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Fotowoltaika na skalę kraju

autor: Ogrodka » 11 sie 2021, 11:35

Dopytaj o liczby, wyniki, konkrety. A umowę to powinien sprawdzać ktoś, kto się na tym zna ;-) Serio ;-) Tzn. tam nie ma żadnych niespodzianek, raczej wszystko jest przejrzysta, a zapisy jasne.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Fotowoltaika na skalę kraju

autor: smichalek » 12 sie 2021, 8:06

Przekazałem to do sprawdzenia prawnikowi, mam umowę. Na 99 proc. ją zawrę. Nastawienie pozytywne, opis satysfakcjonujący. Wydaje mi się, że temat jest tak skonstruowany, że po prostu opłaca się w to wejść. Ale konkrety wyjdą w praniu.


Wróć do „Instalacje fotowoltaiczne i panele słoneczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów