wentylacja mechaniczna samemu

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: wentylacja mechaniczna samemu

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 08 cze 2021, 20:47

klaudia844 pisze:Zaopatrujcie się bezpośrednio od producentów, to wtedy wyjdzie najtaniej. Kanały wentylacyjne i cały osprzęt kupowałam od PS System. Średnio wyszło jakieś 30% taniej od tego co mi proponowali w sklepach.
Oni nie mają kanałów do wentylacji domowej
HVAC - najtańszy komfort.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: wentylacja mechaniczna samemu

autor: Kasprowicz » 06 sie 2021, 9:17

Powiem tak, centrale rekuperacyjne od Dospel poprawiły mi komfort życia, bo naprawdę w domu mam znacznie lepsze powietrze. W czasach takiego ogromnego zanieczyszczenia powietrza w miastach to po prostu mus. A po drugie solidny przedstawiciel handlowy do mnie wpadł, obgadałem wszystkie możliwości, zero ciśnienia. Rozwiązań sporo, w tym pod maksymalną sterylność. Dość unikalne podejście dla zapewnienia zdrowia domownikom.

szari
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2148
Rejestracja: 05 wrz 2013, 9:15
Re: wentylacja mechaniczna samemu

autor: szari » 07 sie 2021, 15:39

Ja też mam Dospela Lunę 200 po pół roku przeglądałem dodatkowe filtry zewnętrzne, pożal się Boże czym ludzie w mojej okolicy kopcą:
3.jpg
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Przyczyną smogu w Polsce jest wentylacja grawitacyjna


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości

Gotowe projekty domów