Jakie ogrodzenie

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
Onysz12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2020, 8:15
Jakie ogrodzenie

autor: Onysz12 » 28 lip 2021, 13:07

Jeśli ktoś z Was robił ogrodzenie w ostatnich latach i ma jakieś doświadczenie z tym związane to dajcie znać. Zależy mi na zrobieniu nowego ogrodzenia, z ładną podmurówką. Jeśli macie jakieś doświadczenie w tym zakresie to dajcie znać. Zależy mi ogólnie na ładnej podmurówce. Więc jak możecie coś podpowiedzieć to dawajcie znać.

Dudson
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lip 2021, 10:58
Re: Jakie ogrodzenie

autor: Dudson » 29 lip 2021, 11:00

Zobacz sobie w ofercie firmy Delta jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o to jakie mają ogrodzenia. Jednak u mnie wykonywali i jestem bardzo zadowolony. Z ich strony świetne podejście i wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Przede wszystkim takie podejście do klienta, w ramach którego można liczyć również na porady pracowników co do tego jakie ogrodzenie wybrać, potem montaż przez nich wykonany.

agnieszkaszczep96
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 14 kwie 2022, 7:17
Re: Jakie ogrodzenie

autor: agnieszkaszczep96 » 14 kwie 2022, 7:31

Ja bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem ogrodzenia, chciałam aby było ono trwałe, ładnie się prezentowało oraz było stosunkowo niedrogie. Ostatecznie zdecydowałam się na ogrodzenie działki ( boki oraz tył) siatka ogrodzeniową. Trafiłam na bezpośredniego producenta z województwa Łódzkiego który ma wszystko co potrzebne do montażu takiego ogrodzenia oraz świetne ceny. Siatka prezentuje się bardzo elegancko. Polecam serdecznie
Załączniki
IMG_20210424_142647.jpg


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów