Dobry producent okien?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Marcin.28
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 11 maja 2018, 14:32
Re: Dobry producent okien?

autor: Marcin.28 » 16 cze 2020, 9:15

Przy wyborze producenta warto najpierw sprawdzić, na jakim systemie wykonuje swoje okna. Uważam, że warte uwagi są firmy oferujące stolarkę z PVC i aluminium w systemach Schuco. Są nie tylko bardzo energooszczędne, ale też trwałe i bardzo dobrze przemyślane pod względem technicznym czy estetycznym. Z szerokiej oferty z łatwością można dobrać okna najlepiej dopasowane pod względem parametrów czy kolorystyki. W Polsce jest dużo dobrych producentów tych okien, istnieje nawet specjalna wyszukiwarka polecanych firm.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Dobry producent okien?

autor: Złotowłosa » 23 wrz 2020, 8:46

2 miesiące zastanawialiśmy się nad oknami, mieliśmy jakieś 8 wycen. Szukaliśmy opinii. Najtaniej wyszły nam okna z Oknoplast, gdzie pierwotnie zastanawialiśmy się nad ich oferta, ale Pan był tak nieprzyjemny, że zrezygnowaliśmy. Ostatecznie po przeanalizowaniu opinii zdecydowaliśmy się na okna z firmy Kapica ->
Czekamy na montaż.
Pytaliśmy o różnice 6 a 7 komór, powiedzieli, że właściwie żadna. Zwracaliśmy uwagę na profil i na całą resztę. Istotny był też montaż i okres gwarancji.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2020, 11:38 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

swen
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:38
Re: Dobry producent okien?

autor: swen » 28 wrz 2020, 7:24

U nas okna pcv z Oknoplastu już kilka lat i dobrze spełniają swoje zadanie ;) Sprawdzaj sobie, czy nie mają promocji bo czasami uda się załapać np. na 10% a to sporo.

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Dobry producent okien?

autor: marko19 » 04 paź 2020, 15:01

Winergetic Premium - model energooszczędnych okien z Oknoplast. Polecam w 100%.

WiktZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 paź 2020, 8:45
Re: Dobry producent okien?

autor: WiktZ » 14 paź 2020, 11:08

Jeżeli chodzi o firmę na terenie Łodzi to polecam budvar. W swojej ofercie posiadają każdy rodzaj okien. Okna wykonane są bardzo porządnie. Ja jestem bardzo zadowolony z ich usług.

Aleksander98
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 01 paź 2020, 11:42
Re: Dobry producent okien?

autor: Aleksander98 » 14 paź 2020, 11:41

Ja okna do naszego domu zamówiłem w firmie pendragon i okna naprawdę super pracują i dobrze izolują . Warto zaznaczyć, że firma realizuje również zamówienia na systemu przesuwne HST.

krzysiek1986
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:02
Re: Dobry producent okien?

autor: krzysiek1986 » 05 lis 2020, 16:23

Na Dolnym Śląsku mogę wskazać dwóch bardzo dobrych producentów - Empol i Mitbau. Oferują okna na sprawdzonych systemach Schuco, które są znane z bardzo dobrych parametrów użytkowych i szerokich możliwości indywidualnego dopasowania. W zależności od potrzeb mogą być wyposażone np. w akcesoria antywłamaniowe, nawiewniki higrosterowane czy kontaktron. Co ważne, do dyspozycji jest szeroka paleta kolorów, jakiej nie widziałem u innych producentów. Warto sprawdzić, jeśli należycie do tych wymagających ;)

flip76
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2021, 8:28
Re: Dobry producent okien?

autor: flip76 » 31 mar 2021, 8:34

Jeśli chodzi o okolice Starogardu Gdańskiego okna to polecam firmę Rosinpol. Posiadają w swojej sprzedaży okna na profilach Veka i Aluplast. Ja osobiście wziąłem okna Veka z montażem czego nie pożałowałem, bo montaż bez zarzutu.

RomanSz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 17 wrz 2019, 16:37
Re: Dobry producent okien?

autor: RomanSz » 12 kwie 2021, 13:28

Dobry producent okien to taki, który w odpowiedni sposób łączy fachową wiedzę, doświadczenie i sprawdzone technologie. Z okolic Pomorza warto polecić firmę Marsel z Goleniowa. Naprawdę dobrze znają się na tym, co robią i są w stanie zaprojektować okno do niemal każdej realizacji. Co ważne, produkują okna w uznanych systemach Schuco, które mają bardzo dobrą jakość testowaną we własnym akredytowanym centrum badawczym w Niemczech i innych niezależnych jednostkach badawczych, a to zobowiązuje.

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Dobry producent okien?

autor: Szydlak » 21 lip 2021, 10:17

Ja mogę polecić ofertę dostępną w firmie ecoterm plus. Duży wybór produktów kompozytowych, świetne podejście do klienta. Jeśli będziecie szukać dobrych jakościowo rozwiązań to uważam, że spokojnie na tą firmę i jej produkty będzie można liczyć. Duże doświadczenie po ich stronie i również próba zaoferowania każdemu produktu, który dla niego będzie najlepszy.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów