A auto spa kiedyś mieliście robione?

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
A auto spa kiedyś mieliście robione?

autor: Arowana14 » 26 gru 2016, 21:37

A auto spa kiedyś mieliście robione? Jeśli nie to jak ktoś jest z m. warszawa lub okolic to odsyłam do tej stronki - http://www.vcentrum.pl/auto-detailing/ Warto zrobić taki prezent samochodzikowi :)
BOB-BUDOWNICZY

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: A auto spa kiedyś mieliście robione?

autor: kosmo3 » 31 gru 2016, 21:53

A nie lepiej samemu zająć się autem? Myślę, że jest to znacznie lepsze rozwiązanie. Tutaj http://www.mototrends.pl/testy/prezenta ... aj-o-auto/ jest artykuł, z którym warto się zapoznać. Jest tam wiele ciekawych informacji o kosmetykach.

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: A auto spa kiedyś mieliście robione?

autor: Tomko43 » 12 cze 2017, 8:47

Ja korzystam tylko z uslug automyjni i w Gorzowie Wlk. znalazlem bardzo fajna a mianowicie Auto Spa Baranowski isteniej od maja i na prawdę pełna profeska. Opcja mycia aktywną pianą, używają najlepszej chemii do myciia oraz filtr osmozy nie zosttawia ani jednego zacieku. Za kilka złotych możesz mieć genialnie umyte auto jak nowe :)

koooza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 23 lut 2015, 19:22
Re: A auto spa kiedyś mieliście robione?

autor: koooza » 03 wrz 2017, 18:21

Tak wcześniej widziałem pytanie właśnie o dobry sklep z foliami samochodowymi to polecam tu zajrzeć 3m gp272

Mirek Sołtysik
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2021, 9:49
Re: A auto spa kiedyś mieliście robione?

autor: Mirek Sołtysik » 20 lip 2021, 8:11

Regularnie korzystam, mam powłokę ceramiczną na aucie i tak dwa razy w roku zajeżdżam na mycie detailingowe z wnętrzem. Generalnie polecam powłoki 4nano. Dobrze, bo nie ściemniają, że powłoka ochroni lakier przed nie wiadomo jakimi rysami itd.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów