Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych

autor: Kasprowicz » 12 lip 2021, 7:56

Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Planuję remont, ale już chciałbym zrobić odpowiednie zakupy, żeby wszystko dotarło na czas.

CzarnaMia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2021, 13:07
Re: Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych

autor: CzarnaMia » 13 lip 2021, 13:12

O, co myśmy się nachodzili, najeździli i naoglądali drzwi wejściowych... kosmos. Jest mnóstwo producentów małych i dużych ale trafiliśmy w końcu przypadkiem na RK Exclusive Doors z Bielska i nie było żadnych wątpliwości. Robią wyłącznie drzwi aluminiowe- specjaliści jednej dziedziny. Drzwi są po prostu przepiękne, wykończone perfekcyjnie, najwyższej klasy materiały i okładziny. Mamy je już przeszło 2 lata i nie wymienilibyśmy na żadne inne. Naprawdę polecam.

nowoczesny
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2021, 20:57
Re: Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych

autor: nowoczesny » 13 lip 2021, 20:58

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na lata i tak są drzwi drewniane. Ja mam je u siebie od wielu lat i sprawdzają się znakomicie.

edward321
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 28 maja 2015, 11:30
Re: Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych

autor: edward321 » 15 lip 2021, 12:30

To jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, jeżeli chodzi o drzwi drewniane, głównie dębowe właśnie meblerevia. Wytrzymałość na wiele, wiele lat, jak czytałem. Niektórzy mówią, że drzwi dębowe się dziedziczy po prostu, więc robisz inwestycję na kolejne pokolenia. Poza tym takie drzwi ciężko uszkodzić, a ewentualne zarysowania szybko zakryjesz.
edo


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów