Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

FrankieeFran
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 05 paź 2017, 9:25
Re: Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

autor: FrankieeFran » 21 gru 2018, 10:21

Z pewnością najtaniej wyjdzie nie kupno, a wynajęcie agregatu prądotwórczego. Przeważnie przydają sie one w sytuacjach specjalnych, więc niezbyt często raczej. Dlatego też może najkorzystniejszą opcją będzie wynajęcie agregatu prądotwóczego. Na stronce https://www.drial.pl/uslugi/wynajem-agregatow/ mozecie znaleźć spory wybór takich sprzętów. Może i taka opcja kogoś z was zainteresuje.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

autor: budowa876 » 11 sty 2019, 19:30

Jeśli Twoja firma budowlana potrzebuje dobrych agregatów hydraulicznych, to na pewno zainteresuje Was sprzęt tego producenta http://staltechnika.pl/kategoria/agregaty-hydrauliczne/ Mają najlepsze jakościowo produkty i wiele firm korzysta z ich usług przez wiele, wiele lat.

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

autor: Szpilka89 » 07 lut 2019, 9:11

Właśnie szukam dla siebie agregat prądotwórczy i trafiłam na https://epssystem.pl . Zastanawiam się czy warto kupić u nich tego typu sprzęt. Z tego co dowiedziałam się to są one wydajne. Zapewniają ciągłość dostaw zasilania czy to w pracy ciągłej czy podczas awarii.

KaratK
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2019, 14:50
Re: Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

autor: KaratK » 07 lut 2019, 14:53

Ja zamawiałem dla siebie kruzera. Wszystko załatwiłem przez internet, a sprzęt dostarczyli mi pod same drzwi, z dokładną instrukcją co i jak. Co do agregatu, to świetnie sobie radzi, jest wydajny, mocny i łatwy w transporcie.

maciekh1
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2018, 9:29
Re: Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

autor: maciekh1 » 25 lut 2019, 13:18

taki agregacik jest calkiem spoko do malego domku
[Cedrus] - 2590zl
Agregat prądotwórczy Cedrus AG5-1F
Rato 389 cm³
Moc nominalna 5000 W

utomatyczne wyłączanie przy niskim poziomie oleju

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

autor: zlotykot » 07 mar 2019, 16:33

Wiem, że tutaj http://budmar-mb.pl/pl/ mają szeroki wybór. Zarówno agregatów jednofazowych, jak i trójfazowych. Myślę, że jeśli chodzi o wybór konkretnego urządzenia to najlepiej podpytać bezpośrednio w sklepie. Fachowiec będzie potrafił doradzić optymalne rozwiązanie.

TobiaszK22
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2019, 15:32
Re: Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

autor: TobiaszK22 » 27 mar 2019, 15:35

Wiadomo, trzeba wszystko sobie policzyć. Jeśli wynajem się nie opłaca to nie ma co, faktycznie lepiej kupić swój sprzęt. Ja np, tak zrobiłem, zamówiłem sobie kruzera, teraz mieszkam już jakiś czas a agregat dalej się przydaje więc to na pewno nie będą pieniądze wyrzucone w błoto.

Kuba8986
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 mar 2019, 9:34
Re: Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

autor: Kuba8986 » 09 kwie 2019, 7:45

Nie jest to łatwy temat więc jakby ktoś szukał pomocy w kwestii wyboru agregatu to odsyłam do kontaktu z firmą Wa tech zajmują się sprzedażą serwisem oraz wypożyczeniem :D

SzatanK
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2019, 17:26
Re: Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

autor: SzatanK » 05 maja 2019, 17:44

U mnie sprawdził się kruzer. Na budowie jak i później w domu spełnia swoje zadanie.

valdeko
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:37
Re: Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

autor: valdeko » 13 gru 2019, 10:23

Faktycznie dobry agregat moim zdaniem po prostu jest na budowie niezastąpiony. Niestety ceny są dość wysokie, więc rozwiązaniem jest wypożyczenie. Tu mogę polecić kontakt do firmy Ramirent mają właśnie dobrej klasy agregaty. Ceny rozsądne, warunki wynajmu jak najbardziej OK.

Czajaa320
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2020, 15:36
Re: Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

autor: Czajaa320 » 03 lut 2020, 15:39

Ja jednak wolałem kupić własny sprzęt- tak było dla mnie korzystniej. Zdecydowałem się na kruzera, jakość dobra a i cena przystępna. Sprzęt całą budowę wytrzymał bez awarii i jest z nami do dziś.

ozo33
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2021, 3:49
Re: Agregat prądotwórczy do domu i na budowę

autor: ozo33 » 07 lip 2021, 3:57

Ja polecam agregaty Wacker-a, jednak są piekielnie drogie, można je ewentualnie wypożyczyć.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości

Gotowe projekty domów