Panele ścienne z pcv

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Panele ścienne z pcv

autor: lucaskruszyna » 03 cze 2020, 8:20

Bardzo proste w montażu panele ścienne 3d, poradzisz sobie spokojnie. Wystarczy dobrego kleju użyć. Efekt wygłuszający konkretny, więc polecam najbardziej do sypialni. Drewno uspokaja, nadaje specyficznego tonu nieruchomości, a najlepsze jest to, że praktycznie nie zmienia wyglądu, nawet po wielu latach. Wygląda tak samo dobrze, jak pierwszego dnia po wprowadzeniu.

Borkowski85
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 30 wrz 2020, 9:09
Re: Panele ścienne z pcv

autor: Borkowski85 » 04 lip 2021, 15:08

Moim zdaniem są fajniejsze i bardziej praktyczne rozwiazania, jak plytki ręcznie formowane Vandersanden. W Klinkierbud jest moim zdaniem szeroka i dobra oferta, bez problemu dopasujemy płytki do tego, co potrzebujemy, co chcemy osiągnąć, jakie jest pomieszczenie

bobsters
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2022, 11:57
Re: Panele ścienne z pcv

autor: bobsters » 29 lip 2022, 13:42

W sprawie paneli mogę śmiało polecić Skycolor24 - mamy zarówno szklane, jak i pcv

karolinaiwanska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 12 sie 2019, 12:44
Re: Panele ścienne z pcv

autor: karolinaiwanska » 03 sie 2022, 20:25

Ja tam bym nie poszła w takie sztuczne panele. Jakoś mnie to nie przekonuje. Brak faktury, w dotyku od razu czuć, że to jednak coś innego. Lepiej postawić na coś takiego jak Elabrick. Można sobie na żywo zobaczyć w Obi. A potem na stronach producenta zobaczyć zdjęcia z różnych aranżacji. Chyba też na instagramie widziałam kilka realizacji zrobionych przez zwykłych ludzi, wiec jest czym się inspirować :) A wzorów i kolorów jest dużo.


Wróć do „Materiały wykończeniowe - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów