Sklep z meblami dla dzieci

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

emeraldlady
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 01 maja 2021, 11:53
Re: Sklep z meblami dla dzieci

autor: emeraldlady » 03 maja 2021, 23:23

Ostatnio rodzi się coraz więcej dzieci, więc i sklepy meblowe z dziecięcymi meblami będą miały co robić. Ale ale! Ważna jest logistyka i magazynowanie towarów. Nie zawsze jest to łatwe i nie zawsze mamy do dyspozycji dużo miejsca, a to wpływa na późniejsze warunki przebywania asortymentu i jego przewiezienia. Mi pomogło to uporządkować nie tylko swój asortyment, ale wejść na wyższy poziom biznesu. Teraz podbijam dziecięcy rynek.

MamaKai
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 lip 2021, 12:30
Re: Sklep z meblami dla dzieci

autor: MamaKai » 01 lip 2021, 12:36

Osobiście polecam sklep internetowy z meblami dla dzieci i młodzieży elies.
Mają salon pokazowy w Warszawie. Piękne meble, ale co najważniejsze bardzo solidnie wykonane (ciężkie płyty MDF a nie dykta na dnie szuflad). Dużo mebli mają dostępnych od ręki w magazynie. Dla mnie istotne było to, że szybko odpisują na maile (w ciągu 30 minut już miałam wycenę i odpowiedzi na wszystkie pytania) ;-)

Marry
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2022, 12:46
Re: Sklep z meblami dla dzieci

autor: Marry » 17 lut 2022, 13:15

Ja kupiłam meble w dedekids. Mają dość duży wybórmebli dla chłopca .
Poza tym prowadzą fajnie pisanego bloga o dzieciakach i to skłoniło mnie do zakupów w ich sklepie.
Na stronie można też znaleźć sporo ciekawych projektów mebli dla dziewczynek
sa też meble młodzieżowe.
Fajnym uzupełnieniem są drewniane zabawki dla dzieci.

Kusza
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2003, 18:09
Lokalizacja: skarżysko kamienna
Kontaktowanie:
Re: Sklep z meblami dla dzieci

autor: Kusza » 19 lut 2022, 9:48

Dzisiaj mamy sporo sklepów oferujących meble dla dzieci i możemy wybierać w meblach w zależności od zasobności naszego portfela. Miałam meble z Meblika i z Ikea plusem tych drugich jest troch mniejsza cena choć jakość już nie jest tak wysoko jak w pierwszym przypadku. Generalnie jak mamy zamiar zmieniać meble za 3-4 lata to nie wato kupować takich drogich bo te tańsze spokojnie ten czas wytrzymają a jak zniszczą je dzieci to nie będzie żalu przy zmianie.

fachowiec321
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2022, 12:51
Re: Sklep z meblami dla dzieci

autor: fachowiec321 » 28 lip 2022, 13:24

Ostatnio zamówiłem kilka ciekawych rzeczy z Fajne zabawki - między innymi ciekawe wiszące huśtawki ogrodowe, drewniane mebelko-zabawki, rowerki i inne ciekawe rzeczy :)

Zenon44
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 21 paź 2021, 10:31
Re: Sklep z meblami dla dzieci

autor: Zenon44 » 13 sty 2023, 11:37

Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji?

olga40
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2021, 9:41
Re: Sklep z meblami dla dzieci

autor: olga40 » 14 lut 2023, 13:57

Super mebelki zakupiłam z firmy Happy Babies. Dobra jakość i solidne wykonanie. Ślicznie wykonane nadruki moje dzieci są zadowolone. Polecam serdecznie.


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów