Orientacyjny koszt remontu

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Kawas11
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2021, 8:24
Orientacyjny koszt remontu

autor: Kawas11 » 30 cze 2021, 15:56

Witam, chciałbym się zorientować mniej więcej w kosztach remontu.

Ogólnie budynek jest stary z 1910 roku.
W dwóch pokojach mam tapety, ściany pewnie są krzywe, nie wiem ile zrobi się ubytków po zerwaniu tapet. Obydwa pokoje są równej wielkości około 15m2.

Tutaj chciałbym zrobić wszystko poza sufitem i wyrównaniem podłóg tzn żadnej wylewki czyli:
-Zerwanie tapet
-Wyrównanie ścian szpachlowanie lub płyty g-k
-Malowanie ścian i sufitu
-Zerwanie paneli
-Nowy podkład + panele

Następnym pomieszczeniem jest spora kuchnia około 12m2 gdzie roboty będzie trochę mniej
-Miejscowe szpachlowanie
-Malowanie ścian i sufitów
-Zerwanie podłogi (gumolit)
-Nowy podkład + panele

Na końcu zostają 2 przedpokoje około 3m2 x2

-Wyrównanie ścian
-Malowanie ścian i sufitów
-Zerwanie podłóg
-Nowy podkład + panele
-W jednym przedpokoju do odnowienia są drewniane schody - mieszkanie na 1 piętrze

W jednym przedpokoju jest boazeria. Teraz pytanie co z nią zrobić? Zakryć jakimiś płytami?

Interesowałoby mnie ile mniej-więcej powinienem liczyć kosztów jeśli chodzi o samą robociznę, szpachle. farby, ewentualne płyty itd bez kosztów paneli i podkładu bo w tym temacie jestem zorientowany ile towar kosztuje

Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów