Domowa siłownia

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lorenss
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 22 lis 2018, 11:14
Re: Domowa siłownia

autor: lorenss » 24 cze 2021, 16:04

Oczywiście to bardzo dobry pomysł.

Tamara89
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 04 lip 2019, 16:50
Re: Domowa siłownia

autor: Tamara89 » 24 cze 2021, 16:51

Ja wolę wykupić jednak karnet.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 492
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Domowa siłownia

autor: martan » 24 wrz 2021, 11:19

No wląśnie sama mam problem z tym, ze niby siłowni jest kilka ale mam do każdej z nich daleko i nie chce mi się jeździć. Jestem z natury totalnym leniuchem i najchętniej to bym po prostu leżała oraz nic nie robiła. I tak robiłam przez jakis czas co skończyło się przybraniem kilku kilogramów oraz cellulitem na udach (typowo, czego niby innego mialabym sie spodziewać....)

Mogę ogólnie polecić ten sklep internetowy ombre.

Aktualnie mają tam dobre promocje na wygodne ubrania na siłownie.
http://www.forumbudowlane.pl/

marekmitan
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:54
Re: Domowa siłownia

autor: marekmitan » 29 wrz 2021, 13:54

K-Sport wiem, że to polski producent sprzętu konkretnie do treningu domowego, więc trochę bardziej zoptymalizowany do mniejszych wnętrz. Wyciągi nawet inaczej wyglądają na domową siłownię niż na zwykłą, znacznie mniej miejsca zajmują. Pokombinuj, może się przyda. Sklep internetowy, jak coś funkcjonuje.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Domowa siłownia

autor: smichalek » 17 lut 2022, 10:42

Poręcze do ćwiczeń zdecydowanie polecam. Super sprawa, o ile potrafi się zawziąć i po prostu systematycznie trenować. Na Hop-sport takie rzeczy nie kosztują dużo, a pod względem możliwości robią różnicę. Można wykonać całą masę różnych aktywności i to jest właśnie fajne. Co wy na to?

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Domowa siłownia

autor: e-Rzecznik_Magnat » 21 lut 2022, 16:07

Szanowni Państwo,
Jeżeli chcemy w domowej siłowni osiągnąć efekt surowego betonu, wraz z jego charakterystyczną strukturą, ubytkami, wżerami i kolorem, rekomenduję wybór tynku mineralnego Magnat Beton Style. Tynk jest wydajny, łatwy w aplikacji, można go stosować na różne podłoża, na całość ścian lub wybrane fragmenty. Pozwala na uzyskanie szybkiego efektu dekoracyjnego.

pytlakM
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2018, 14:14
Re: Domowa siłownia

autor: pytlakM » 17 mar 2022, 9:26

Ja mam domową siłownię, kupiłem do niej rowerek stacjonarny, bieżnie z polskiego geekbuying. Mam też hantle, ławkę treningową. Niby skromnie ale da się ćwiczyć i zrobic formę na lato

Kropek_759
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 wrz 2022, 12:04
Re: Domowa siłownia

autor: Kropek_759 » 27 paź 2022, 9:23

Sam szukałam dla siebie sprzętu do treningu i poszedłem ostatecznie w stronę sprzętu od K-Sport - K-sport.com.pl. Widziałem ten sprzęt na profilu u AJ Polish American z relacjami z treningów. Sam nie znałem tematu na tyle, by samemu decydować więc stwierdziłem, że skorzystam z tego co wybierają inni, którzy żyją z treningu i znają się na tym temacie.

Fikol
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 28 cze 2022, 7:57
Re: Domowa siłownia

autor: Fikol » 31 paź 2022, 9:36

Siłownia domowa, nawet prosta to super sprawa, bo inwestujesz we własny sprzęt i masz spokój z dostępnością. W przypadku k-sport masz jakość urządzeń porównywalną do tych wykorzystywanych w profesjonalnych klubach.

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Domowa siłownia

autor: Maciuszek87 » 28 gru 2022, 14:25

Sprzętów, które można brać pod uwagę nie brakuje, ciekawe, że już u Dawida Olszewskiego i także u fit.lovers widziałem sprzęt od K-Sport. Chyba ta polska marka stała się dość popularnym obecnie kierunkiem wśród influencerów.

wuwuzela12w
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2023, 12:11
Re: Domowa siłownia

autor: wuwuzela12w » 04 sty 2023, 12:15

Polecacie posiadać u siebie taką domową siłownię? Styczeń to jak wiadomo czas rozmaitych postanowień. I mnie coś takiego dopadło, że obiecałam sobie, że wezmę się za trening. Do najbliższej siłowni mam jednak bardzo daleko, dlatego szukam alternatywnych rozwiązań. Czy domowa siłownia zdaje egzamin? Co warto w niej posiadać, by zrobić nie tylko rozgrzewkę, ale także właściwy trening? Jakie sprzęty, akcesoria warto kupić? Na co zaś niepotrzebnie nie wydawać pieniędzy? Każda wskazówka będzie dla mnie bardzo cenna.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Domowa siłownia

autor: Kasprowicz » 27 cze 2023, 10:28

Zobacz sobie w ofercie K-Sport. Ten wybór u nich jest spory a firma także zbiera pozytywne recenzje od użytkowników. To między innymi na tym sprzęcie obecnie trenuje Dawid Olszewski na swoich filmikach więc dla tych, którzy śledzą jego treningi na pewno to dodatkowa rekomendacja dla tej firmy.

Danmak
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 07 kwie 2023, 11:10
Re: Domowa siłownia

autor: Danmak » 16 sty 2024, 11:11

Wolnostojący wyciąg z blokadą na nogi znajdziesz w sklepie producenta K – SPORT. To wydanie pod maksymalne obciążenie 150 kg, więc większości amatorów wystarczy właściwie na długie lata. Cały zestaw złożysz samodzielnie.

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Domowa siłownia

autor: Kayac » 26 lut 2024, 10:23

Jeżeli chcesz biegać to przedewszystkim polecam zainwestować w dobrej jakości biustonosz sportowy i buty. Pozatym to na początku nie ma znaczenia czy założysz dres czy leginsy z sieciowki czy ze sklepu sportowego.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Domowa siłownia

autor: smichalek » 19 mar 2024, 13:00

Najważniejsze to mieć jakąkolwiek aktywność sportową i ją regularnie uprawiać.
A co kto lubi, to już inna kwestia. No i jeszcze poprawność techniczna w tym wszystkim.
To jest naprawdę zdecydowanie słuszny kierunek. Polecam do poczytania - https://betterlife.com.pl/diety/dieta-sport/


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów