ROLETY ZEWNETRZNE

Okna dachowe zaskakują innowacyjnością rozwiązań i wielkim wyborem zarówno samych okien, jak i akcesoriów okiennych. Poznaj rodzaje okien dachowych dzięki profesjonalistom z firmy Fakro.

Moderator: FAKRO

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: Jaśku88 » 23 lis 2018, 13:20

Jak remont robiłem sali konferencyjnej to korzystałem z tego sklepu internetowego silnikdorolet.pl. Miałem rolety z ciężkim pancerzem można powiedzieć i dość długo szukałem odpowiednich silników. W tym sklepie nie dość, że mi dobry doradzono, to jeszcze zapewniono gwarancję na pięć lat i akcesoria do bezinwazyjnego montażu. Sterowanie ok, niezawodnie to chodzi wszystko.

CrimeMice
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2018, 13:22
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: CrimeMice » 25 gru 2018, 13:23

raczej bez problemu

SadLajla
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2018, 3:32
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: SadLajla » 27 gru 2018, 3:33

kup od tego samego producenta, problem z glowy

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: Adamila021 » 08 sty 2019, 18:12

Fajna opcja nie tylko jeżeli chodzi o odsłonięcie sie od słońca. Rolety zewnętrzne często montuje się ze względów bezpieczeństwa. Ja sama teraz szukam czegos do siebie. Na stronce sklepu Aga Bytom już znalazłam bardzo dużą propozycje rolet, zasłon, czy tez markiz.

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: Mariopo » 09 sty 2019, 14:57

Rolety zewnętrzne mam w swoim biurze, przyznam, że dobrze to wygląda i w przypadku ogromnego szerokiego okna w biurze jest to idealne rozwiązanie, zapobiegają utracie ciepła zimą i przenikaniu promieni słonecznych latem - więc jak dla mnie lepszej opcji niż takie rolety w biurze to nie ma ;) bardzo dobre produkuje firma Vertex.

Anna316
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2019, 23:47
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: Anna316 » 25 sty 2019, 0:10

Polecam rolety bezinwazyjne dzień, które są bardzo łatwe w montażu oraz skutecznie spełniają swoją funkcję. Osobiście mamy te: https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html- mogę Ci je polecić, jesteśmy z nich zadowoleni, świetnie się prezentują wizualnie.

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 578
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: FAKRO » 02 kwie 2019, 13:05

SadLajla pisze:kup od tego samego producenta, problem z glowy


zgadzam się - systemowe rozwiązania to gwarancja zadowolenia i przede wszystkim jakości wykonania.

Z poważaniem
Konsultant FAKRO

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: ArkadiuszKrol » 11 wrz 2019, 8:46

Ja też niedawno zainwestowałem w nowe rolety zewnętrzne od firmy dario-biuro.pl. Wyglądają nowocześnie i zapewniają ochronę przed włamywaczami. Posiadają wiele poziomów regulacji oraz możliwość prostego montażu.

refod
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2019, 22:30
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: refod » 13 wrz 2019, 22:34

Witam,

Ja ostatnio zamontowałam rolety zewnętrzne u siebie w domu. Są to rolety integro sterowane radiowo. Mam je dopiero niecały rok ale jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić firmę MONIROL z okolic Katowic.

Pozdrawiam

Aga

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: manion » 17 wrz 2019, 22:45

Bardzo solidnej jakości rolety zewnętrzne dostaniecie w Roll-Adam z Tychów. Jestem z ich rolet w 100% zadowolony, działają sprawnie, są porządnie wykonane w ich cena nie była wcale z kosmosu. Zdecydowanie warto o nich pomyśleć, bo rolety zewnętrzne nie tylko chronią przed słońcem i wiatrem, w sezonie jesienno-zimowym zapobiegają utracie ciepła, ale też są barierą dla złodzieja.

kajetan_rt
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 wrz 2019, 10:35
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: kajetan_rt » 23 wrz 2019, 11:07

Podlaczajac sie do tematu - czy istnieja jakies bardziej antywlamaniowe rolety zewnetrzne niz takie standardowe? Coś czego nie mozna rozbic lomem, siekiera itp?

orion0
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 wrz 2019, 12:05
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: orion0 » 25 wrz 2019, 12:28

[quote="kajetan_rt"]Podlaczajac sie do tematu - czy istnieja jakies bardziej antywlamaniowe rolety zewnetrzne niz takie standardowe? Coś czego nie mozna rozbic lomem, siekiera itp?[/quote]
Widziałem w temacie obok, że istnieje coś takiego jak OKNA przeciwwłamaniowe - nie znam szczegółów tematu póki co

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: Klimecki88 » 11 cze 2021, 8:03

W moim przypadku zrobienie moskitiery z dopasowaniem do okien nie było problemu, wykonane na wysokim poziomie, spore doświadczenie po ich stronie więc jak ktoś będzie chciał osłony okienne zamówić to zdecydowanie ich ofertę polecam Tobof. Poza tym że wybór jest spory, a ceny dobre to dodatkowo można także liczyć również na szybką realizację zamówień z ich strony więc tutaj duży plus dla nich.

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 578
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
Re: ROLETY ZEWNETRZNE

autor: FAKRO » 11 cze 2021, 14:03

Bardzo dziękujemy za opinię :)
Serdeczne pozdrowienia


Wróć do „Okna dachowe Fakro”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów