Nowoczesne budownictwo Poznania

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kajetan1
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 wrz 2015, 14:49
Lokalizacja: Poznań
Nowoczesne budownictwo Poznania

autor: Kajetan1 » 09 mar 2016, 10:29

W Poznaniu wiele się buduje, ostatnio wstała masa biurowców i kolejne są w budowie. Jak ogólnie oceniacie te inwestycje?

Ninono
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 22 sty 2016, 10:11
Lokalizacja: Poznan
Re: Nowoczesne budownictwo Poznania

autor: Ninono » 10 mar 2016, 9:05

Mnie odstraszają niektóre, bo są zbyt przekombinowane. Ale znajdzie się kilka budynków, które są ciekawe :)

Manip
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2016, 15:24
Re: Nowoczesne budownictwo Poznania

autor: Manip » 10 mar 2016, 10:04

Mi bardzo odpowiada nowoczesne budownictwo i nie tylko chodzi o biurowce, ale też budynki mieszkalne.

Malina123
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2015, 8:31
Lokalizacja: Wrocław
Re: Nowoczesne budownictwo Poznania

autor: Malina123 » 14 mar 2016, 10:50

Rzeczywiście biurowce rosną jak grzyby po deszczu, ale patrząc na zapotrzebowanie to si nie dziwie - bardzo dużo firm przenosi się do stolicy wielkopolski :) Byłem niedawno na Grabarach gdzie już stoi quadro office i powiem szczerze, że to chyba ten styl nowoczesny, który mi si podoba :)

szymek33
Aktywny
Aktywny
Posty: 135
Rejestracja: 05 lis 2016, 9:46
Re: Nowoczesne budownictwo Poznania

autor: szymek33 » 28 cze 2018, 6:52

Poznań pięknieje w oczach. Ostatnio miałem okazję być w Poznaniu na kilka dni (po kilkuletniej nieobecności) i aż miło popatrzeć. Duże wrażenie zrobił na mnie nowy Dworzec PKS. Jak ktoś nie widział na żywo, to polecam obejrzeć chociaż zdjęcia - http://blog.barwasystem.pl/category/obiekty/dworzec-pkp-poznan/ i budynek Międzynarodowych Targów BUDMA. Z tego co się orientuję przy wykańczaniu obydwóch budynków brała udział firma Barwa System, którą już kojarzę z innych ciekawych realizacji (chociażby Biurowiec Dominikański we Wrocławiu).

fire
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19 wrz 2013, 9:45
Re: Nowoczesne budownictwo Poznania

autor: fire » 21 wrz 2018, 10:48

Cieszę się, że inwestycje cały czas powstają, budynki całkiem ciekawie się prezentują, jednak mam pewien zarzut o to, że architektura nie jest jednolita. Kwestia estetyki. Dworzec rzeczywiście interesujący, aczkolwiek bardziej podoba mi się inny typ wykończenia i mówię tutaj np. o Arenie w Legionowie. Z tego co wiem tam w elewacji wykorzystany został system płyt warstwowych Kingspan. Świetna realizacja, ciekawy układ architektoniczny

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: Nowoczesne budownictwo Poznania

autor: Szpilka89 » 29 lis 2018, 12:09

O nowoczesny budownictwie możemy sporo się dowiedzieć od Dariusz stasik . O tym jakie nowe rozwiązania są już w nim wprowadzane. Przykładowo, że teraz buduje się biura z zastosowaniem zielonych przestrzeni, które mają poprawiać samopoczucie pracowników. Są to naprawdę fascynujące fakty.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Nowoczesne budownictwo Poznania

autor: marek33 » 26 lip 2019, 13:03

Wojciech Gośliński to perfekcjonista i naprawdę nie liczy dużo za usługi remontowe w porównaniu do konkurencji. A jest na zupełnie innym poziomie od tzw. specjalistów. Można z nim nawet omówić wszystkie właściwości farb. Zna chyba każdego producenta występującego na rynku. Prawdziwy pasjonat tematu i to się widzi po nawiązaniu pierwszego kontaktu, krótko mówiąc. Elektrykę mi poprawił w starym budownictwie. Teraz się nie boję żadnych spięć. Wcześniej, jak zapalałem światło w jednym pomieszczeniu to żarówki potrafiły wybuchać w innych. Wybuchać powtarzam. Teraz spokój totalny.

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Nowoczesne budownictwo Poznania

autor: lucaskruszyna » 10 cze 2021, 11:20

marek33 pisze:Wojciech Gośliński to perfekcjonista i naprawdę nie liczy dużo za usługi remontowe w porównaniu do konkurencji. A jest na zupełnie innym poziomie od tzw. specjalistów. Można z nim nawet omówić wszystkie właściwości farb. Zna chyba każdego producenta występującego na rynku. Prawdziwy pasjonat tematu i to się widzi po nawiązaniu pierwszego kontaktu, krótko mówiąc. Elektrykę mi poprawił w starym budownictwie. Teraz się nie boję żadnych spięć. Wcześniej, jak zapalałem światło w jednym pomieszczeniu to żarówki potrafiły wybuchać w innych. Wybuchać powtarzam. Teraz spokój totalny.

Świetna firma ostatnio remontowali u mnie


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów