Dom szkieletowy małopolska - ktoś poleci wykonawcę ?

Domy drewniane w praktyce ? tajniki prawidłowej budowy domów w różnych technologiach, specyfika eksploatacji, zagadnienia techniczne i opinie użytkowników. Wszystkie informacje na temat domów drewnianych znajdziesz w tym dziale.
Pele90
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2021, 16:39
Dom szkieletowy małopolska - ktoś poleci wykonawcę ?

autor: Pele90 » 29 mar 2021, 16:46

Witam,
Jestem nowy na forum. Wraz z żoną mamy kupioną działkę w miejscowości Karwodrza w gminie Tuchów ( ok. 15 km od Tarnowa ). Od samego początku nastawialiśmy się na domek szkieletowy, czytałem sporo opinii na ten temat oraz wiele osób prywatnie poleca takie domki. Mieliśmy umówionego jednego wykonawcę, który postawił w naszym regionie sporo takich domków, natomiast na chwilę obecną wstrzymał działalność, gdyż nie ma ludzi do pracy bo wyjechali za granicę w związku z czym on również wyjechał do Holandii. Niesamowitym plusem było to, że w/w Pan budował dom od zera pod klucz. Cenił 3000 zł za metr ( w stanie pod klucz ), gdzie interesowało mnie jedynie później wejście ze swoimi meblami. Dzwoniłem do kilku firm natomiast, albo nie robią pod klucz albo nie dojadą, gdyż są z daleka. Czy mógłby ktoś polecić solidna firmę, która działa na podobnych zasadach ? chodzi mi tutaj o budowę tego domku pod klucz aby uniknąć sytuacji gdzie muszę znaleźć osobno tynkarza osobno okna osobno dach itd itp. Błagam pomóżcie :)

Pozdrawiam
Kuba

Pele90
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2021, 16:39
Re: Dom szkieletowy małopolska - ktoś poleci wykonawcę ?

autor: Pele90 » 30 mar 2021, 17:16

Dodam, że zainteresowałem się firmą RAMZA, gdyż budują na terenie całego kraju natomiast czytając opinie o tej firmie, poważnie się zastanawiam czy są to opinie autopsyjne czy walka konkurencji

Daria_budujedom
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2021, 18:34
Re: Dom szkieletowy małopolska - ktoś poleci wykonawcę ?

autor: Daria_budujedom » 26 maja 2021, 18:46

Cześć Kuba,

Właśnie jestem w podobnej sytuacji, szukam firm które budują domy pod klucz.
Zależy mi aby firma była solidna i nie za milion monet, szukam w okolicy 2000-4000zł za m2. Czy znalazłeś już firme godną polecenia, będę wdzięczna za wszelkie informacje! :D
Pozdrawiam Daria 8)

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Dom szkieletowy małopolska - ktoś poleci wykonawcę ?

autor: Szydlak » 10 cze 2021, 11:19

Skontaktuj się z firmą Lignum Home i będziesz mógł liczyć na ofertę indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Wydaje mi się, że firma ma już spore doświadczenie i faktycznie można na nich liczyć jeśli chodzi o wykonanie takiej budowy.


Wróć do „Domy Drewniane ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów