Roleta okna dachowego

Adaptacja poddasza na wnętrze użytkowe jest świetnym pomysłem, jednak czasami bardzo trudnym w realizacji. Tutaj dowiesz się o wadach i zaletach urządzeniu na poddaszu na sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

tifomilan
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2021, 6:48
Roleta okna dachowego

autor: tifomilan » 08 cze 2021, 6:56

Witam piszę z pytaniem czy ktoś ma jakiś pomysł, albo zna produkt który nada się do mojego nietypowego okna dachowego. Poszukuję rolety w montażu poziomym u podstawy wnęki na okno dachowe, które jest mega wysoko. Nie mogę znaleźć niczego co by się nadawało do tak nietypowego zadania. Załączam zdjęcie poglądowe.
Załączniki
IMG-20210220-WA0002.jpg
Ostatnio zmieniony 08 cze 2021, 13:07 przez tifomilan, łącznie zmieniany 1 raz.

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 221
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Roleta okna dachowego

autor: Domores » 08 cze 2021, 9:27

Będzie to słabo wyglądało, ja bym poszukał rolety wewnętrznej do okna które masz i do tego kupił jakiś długi drążek który pozwoli na jej zasłanianie i odsłanianie.

Jakie to okno dachowe, model?

Jakie wymiary ma wnęka w której chciałbyś zamontować roletę?

tifomilan
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2021, 6:48
Re: Roleta okna dachowego

autor: tifomilan » 08 cze 2021, 9:48

Nie mam pojęcia co za model okna gdyż jeszcze tam się nie wspinałem, a wymiar wnęki około 133x71

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 221
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Roleta okna dachowego

autor: Domores » 09 cze 2021, 7:52

Pewnie trzeba by było zrobić na wymiar lub znaleźć takie które montuje się do okien pionowych w kasecie i dopasować sobie szerokość do wnęki coś w tym stylu jak na tym zdjęciu:
Obrazek


Wróć do „Wnętrza na poddaszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości

Gotowe projekty domów