Re: Meble na wymiar we Wrocławiu

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: Meble na wymiar we Wrocławiu

autor: Lanss » 09 lip 2018, 4:21

Absolutnie nie jestem fanką mebli kupowanych na wymiar. Jest to moim zdaniem strata pieniędzy, bo przy obecnej ogromnej ofercie gotowych mebli każdy moze znaleźć coś co będzie mu odpowiadało. Ja teraz kupiłem genialne stelaże do łózka, które możecie sobie sprawdzić pod tym linkiem http://lozka.net.pl/pol_m_Stelaze-139.html . Były tanie, są bardzo solidne, wytrzymałe.

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: Meble na wymiar we Wrocławiu

autor: Jaśku88 » 08 lis 2018, 11:49

Porządne meble na lata produkuje [...]. Już kilka razy zlecałem im meble na wymiar – do domu, do firmy, do biura, do kuchni i zawsze wszystko było okej z produkcją. Nie robią fuszerki, meble są zrobione z nowoczesnych wytrzymałych płyt, nie kantują na jakości.

Marcepan33
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 lis 2018, 12:18
Re: Meble na wymiar we Wrocławiu

autor: Marcepan33 » 28 lis 2018, 12:50

Wszystkie meble praktycznie do nowoczesnego wnętrza zamawiałem przez indecokrakow.pl ze względu na system Indeco właśnie, bo dla szaf na pewno teraz najlepszy. W wielu poradnikach aranżacyjnych coś takiego doradzają poza tym.

adrianna99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 08 mar 2019, 12:07
Re: Meble na wymiar we Wrocławiu

autor: adrianna99 » 24 kwie 2019, 16:07

serdecznie polecam meble na wymiar z firmy Meblemerda porządna jakość po wielu latach użytkowania nadal są jak nowe

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Meble na wymiar we Wrocławiu

autor: miki789 » 03 lip 2019, 7:16

Od ponad dziesięciu lat zamawiam u nich meble różnego typu adolux-meble.pl. W mieszkaniu mam dwie szafy przesuwne tak zrobione, że ich praktycznie nie widać. Idealnie scalone z całą aranżacją nieruchomości. Nie było nigdy żadnych poprawek. Masz okazję wprowadzić ewentualne zmiany podczas bezpłatnego procesu projektowania, co jest moim zdaniem dużą zaletą współpracy ze wskazaną ekipą.

marekmitan
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:54
Re: Meble na wymiar we Wrocławiu

autor: marekmitan » 26 maja 2020, 9:10

Ogarnij MATYJA- Producent modnych i nowoczesnych mebli, ciekawe projekty mebli. Kilkoma się inspirowałem przy aranżacji dość małej restauracji. Teraz wszystko stoi i sam się zastanawiam, co można zmienić w biznesie. Myślę, że meble to dobra, długoterminowa inwestycja i lepiej brać od producenta, szczególnie tego, bo ogarniają też kwestie aranżacyjne. Skonsultuj wizję wykończenia z Kamilem. Dobry specjalista od mebli, doradzi na spokojnie.

adamsobczak90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:45
Re: Meble na wymiar we Wrocławiu

autor: adamsobczak90 » 19 cze 2020, 9:40

Jak ktoś chce wybrać dla siebie meble to w sklepie internetowym Mebel Partner jest tego bardzo dużo i można szukać ofert, które będą spełniały oczekiwania. Nowoczesne meble, ale także propozycje klasyczne. Każdy może liczyć na to, że znajdzie w sprzedaży takie rozwiązania, które jemu będą faktycznie odpowiadały.

sochaarek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 26 paź 2020, 8:38
Re: Meble na wymiar we Wrocławiu

autor: sochaarek » 17 maja 2021, 10:24

Moim zdaniem bardzo dobra jest oferta mebel design. Miałem okazję z nimi współpracować i mam kilka mebli przez nich wykonanych na zamówienie i faktycznie jestem z tej oferty zadowolony. Widać duże doświadczenie po ich stronie i wykonanie projektu zgodnie z indywidualnym zamówieniem i oczekiwaniami.

terechna
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 02 sty 2022, 21:43
Re: Meble na wymiar we Wrocławiu

autor: terechna » 30 paź 2023, 20:09

Polecam salon Meble Janas konkret meble maja a i na wymiar robią


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów