Minimalny koszt kanapy BIFL?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Orochimaru
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2021, 22:51
Minimalny koszt kanapy BIFL?

autor: Orochimaru » 16 maja 2021, 0:07

Jestem dużym facetem (6'3 ", 300 funtów), mam troje małych dzieci. Powiedzieć, że jesteśmy twarde w kwestii mebli, to mało powiedziane.

Czas na nowe kanapy. Naszym głównym zmartwieniem jest zakup czegoś, co wytrzyma intensywne użytkowanie w życiu rodzinnym bez zepsucia (lub przynajmniej z dożywotnią gwarancją!

Szukamy w przedziale 2000 USD, ale może wzrosnąć do 4000 USD, jeśli spienięży niektóre inwestycje (bitcoin!).

Jakie są minimalne funkcje i koszt dobrze zbudowanej, a nawet BIFL, sofy? Czy w ogóle jesteśmy w tarapatach z naszym budżetem?????
Ostatnio zmieniony 18 maja 2021, 9:16 przez Orochimaru, łącznie zmieniany 1 raz.

MoniMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 26 paź 2018, 7:59
Re: Minimalny koszt kanapy BIFL?

autor: MoniMil » 17 maja 2021, 9:08

My kupiliśmy [więcej informacji poprzez PW] ok 3 lata temu w Mirjan24 za ok 3 000 zł, mamy do go do dziś. Jest bardzo wygodny, solidny, nie widać po nim upływu czasu. A w naszym domu użytkuje go 7 osób, bo mieszkamy z rodzicami.

lekhanani
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2023, 14:30
Re: Minimalny koszt kanapy BIFL?

autor: lekhanani » 10 kwie 2023, 16:20

Jestem dużym facetem (6'3", 300 funtów), mam troje małych dzieci. Powiedzieć, że jesteśmy twardzi na meble, to mało powiedziane.

Nadszedł czas, abyśmy zdobyli nowe kanapy. Naszym głównym celem jest zakup czegoś, co może wytrzymać intensywne użytkowanie w życiu rodzinnym bez zepsucia (lub przynajmniej z dożywotnią gwarancją!)

Szukamy w przedziale 2000 $, ale może wzrosnąć do 4000 $, jeśli spieniężę niektóre inwestycje (bitcoin!).

Jakie są minimalne funkcje i koszt dobrze zbudowanej kanapy, a nawet BIFL? Czy jesteśmy w ogóle na boisku z naszym budżetem?

lekhanani
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2023, 14:30
Re: Minimalny koszt kanapy BIFL?

autor: lekhanani » 11 kwie 2023, 11:01

lekhanani pisze:Jestem dużym facetem (6'3", 300 funtów), mam troje małych dzieci. Powiedzieć, że jesteśmy twardzi na meble, to mało powiedziane.

Nadszedł czas, abyśmy zdobyli nowe kanapy. Naszym głównym celem jest zakup czegoś, co może wytrzymać intensywne użytkowanie w życiu rodzinnym bez zepsucia (lub przynajmniej z dożywotnią gwarancją!)

Szukamy w przedziale 2000 $, ale może wzrosnąć do 4000 $, jeśli spieniężę niektóre inwestycje https://vlc.onl/ (bitcoin!).

Jakie są minimalne funkcje i koszt dobrze zbudowanej kanapy, a nawet BIFL? Czy jesteśmy w ogóle na boisku z naszym budżetem?


I got this,...


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów