Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

Bez materiałów chemii budowlanej nie można wyobrazić sobie żadnych prac budowlanych i remontowych. Wybór materiałów jest ogromny, a ciągle pojawiają się nowe, ciekawe produkty. Jakie materiały zastosować w konkretnym przypadku? Które ułatwią i usprawnią budowę i remont? Czym tynkować, malować, impregnować, kleić, uszczelniać i czyścić?

Moderator: Deitermann

RemontyDlaKazdego
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 lut 2018, 10:04
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: RemontyDlaKazdego » 27 lut 2018, 10:08

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. W tym przypadku oczywiście, że lepiej jest zainwestować we własną, nową odzież roboczą zamiast bawić się w kupowanie używanej o wątpliwej jakości.

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: luiza82 » 29 mar 2018, 20:56

Zarówno w całe zestawy ubrań, jak i niezbędne obuwie zaopatrzycie się u http://www.sklep.intergo-bochnia.pl. Mają duży wybór i atrakcyjne ceny. Produkty bardzo dobrej jakości, niedrogo i szybko.

Aquakit
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:27
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Aquakit » 18 lip 2018, 13:30

To zależy czy planujemy więcej remontów lub budów. Ale nawet w przypadku jednorazowego remontu warto zakupić na własność dobrą odzież roboczą.

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Borysek11 » 28 wrz 2018, 0:03

W takim razie warto abyś również zajrzał do oferty sklepu internetowego dabo.pl z odzieżą robocza, bo naprawdę maja dobrze zestawioną ofertę w której znajdziesz dosłownie wszystko co może być Wam potrzebne do firmy dla pracowników również wystawionych na ciężkie warunki atmosferyczne

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 484
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: martan » 04 mar 2019, 12:02

Kiedyś wydawało mi się, ze lepiej jest ubrania robocze wypożyczyć, jednak teraz jestem zdania, ze najlepiej jest odzież roboczą kupić. Po pierwsze ubrania robocze powinny posłużyć na dłuższy czas tak wiec lepiej jest zainwestować w dobrej jakości ciuchy. Po drugie przy częstym użytkowaniu wypożyczenie będzie o wiele droższe niż kupno ubrań.

Polecam szukać w sklepach online. Ceny obuwia w sklepach online są o wiele korzystniejsze, poza tym mozna liczyć na lepsze firmy.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2019, 10:00 przez martan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.forumbudowlane.pl/

Awatar użytkownika
Gramin
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Gramin » 04 mar 2019, 12:34

Zdecydowanie lepiej kupić.
Silver Service - usługi sprzątające

King-Dom
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 22 sty 2019, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: King-Dom » 28 mar 2019, 21:02

Jeszcze nie słyszałem aby ktoś wypożyczał odzież roboczą
Lepiej raz a dobrze.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Majaja » 01 paź 2020, 9:39

Lepiej kupić. My zamawiamy dla naszych pracowników od Fastpol Invest.

sebsson
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 15 wrz 2015, 10:19
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: sebsson » 28 lut 2021, 15:32

Ja szczerze nie wyobrażam sobie wypożyczania odzieży roboczej. Lepiej kupić porządną, wtedy będziemy wiedzieć, ze nasi pracownicy po prostu pracują w komfortowych warunkach, mają chronione ciało, nie ulegną wypadkowi. Polecam tu kontakt z firmą Pirat, mają szeroką ofertę, z pewnością każdy dopasuje odzież do swojej firmy

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Kayac » 06 maja 2021, 11:05

Moim zdaniem korzystniejszy jest jednak wynajem odzieży roboczej. Nie martwisz sie w tym przypadku o zakup, przechowywanie, pranie, naprawy i pielęgnację odzieży roboczej. Dobrze jest skontaktować się z firmą, która odbiera brudne ubrania robocze, a dostarcza czyste.
W Polsce jest kilka takich firm, najlepiej jest dopytać się bezpośrednio o wycenę takiej usługi. Wszystko zależy od tego, jak duże jest to zlecenie.

Daję na PW kontakt do firmy specjalizującej się w takich usługach

Aleks1321
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2021, 19:00
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Aleks1321 » 05 paź 2021, 19:02

Osobiście polecam kupić odzież roboczą.

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Dariusz80 » 09 mar 2022, 11:38

Dzięki za wszystkie porady. Ja zazwyczaj kupuję odzież ochronną dla swoich pracowników w sklepie „AMW Odzież Robocza” w Łodzi. Do codziennej pracy używamy m.in. rękawic roboczych, kurtek, ogrodniczek, kasków i obuwia ochronnego. Wszystkie elementy odzieży posiadają bardzo dobrą jakość wykonania oraz estetyczny wygląd.

bajkowa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 31 sie 2018, 13:20
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: bajkowa » 19 mar 2022, 13:38

Moim zdaniem lepiej mieć swoje komplety odzieży roboczej. Ja ostatnio szukam takich rzeczy jak fartuch fryzjerski, ostał mi sie tylko jeden ulubiony i muszę znaleźć coś ciekawego na zmianę do pracy.

katatzynajonik
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2022, 12:39
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: katatzynajonik » 08 kwie 2022, 12:43

Zdecydowanie lepiej jest kupić i mieć na własność. Ja wolałam zainwestować i mieć spokój na długi czas.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Baks » 20 paź 2022, 12:15

Sprawdź ubrania robocze firmy Protect2u, produkowane w polsce, sprzedawane przez polską hurtownię, więc przy zakupach cyklicznych bądź większej ilości, na pewno da się dogadać, żeby otrzymać lepszą cenę. A same ubrania bardzo wysokiej jakości, ich bluzy softshell używam od ponad 4 lat i nic się z nią nie dzieje.


Wróć do „Chemia budowlana”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów