Materac do sypialni jaki

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Olek225
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 paź 2018, 20:39
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Olek225 » 21 kwie 2021, 21:08

MadziulaK pisze:My postanowiliśmy zainwestować w coś porządnego i mamy materac z sovea! Zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa i idealnie dopasowuje się do sylwetki. Bardzo wygodnie się na nim śpi.


Też mamy ich materac i się zgodzę. Fajnie układa się do ciała, na ma dziur ani wgnieceń, jest antyalergiczny i oddychający. No i duży plus za darmową dostawę.

Yonna
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2021, 17:29
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Yonna » 26 kwie 2021, 18:51

Mi jakis czas temu polecono w salonie meblowym materac hybrydowy Comfeel Start. Naprawdę jestem mile zaskoczona, materac jest bardzo wygodny i bardzo dobrze podpiera kręgosłup. Fajnie, że są jeszcze sprzedawcy, którzy potrafią dobrze dobrać materac pod klienta, a nie tylko wcisnąć coś na siłę. Dziękuję :-)

AgusiaBielak
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2021, 21:50
Re: Materac do sypialni jaki

autor: AgusiaBielak » 27 kwie 2021, 22:16

Fajny jest lateks. Mam w domu model Hetman Aqua. Materac jest duży, wygodny i bardzo uzależniający :D można ciągle na nim spać :lol:

aniakowal223
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2021, 11:58
Re: Materac do sypialni jaki

autor: aniakowal223 » 14 paź 2021, 12:25

Mój materac ma twardość pomiędzy H3 a H4. Z tego co się naczytałam, jest to odpowiadania twardość dla większości osób. Polecam materace na sprężynach kieszeniowych, mam swój już od bardzo długiego czasu i nie zamieniłabym go na inny.

LenaWi
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 paź 2021, 21:05
Re: Materac do sypialni jaki

autor: LenaWi » 14 paź 2021, 21:23

Ja wybrałam do spania materac Modulia Balance. Sprężyny kieszeniowe dają fajne podparcie dla kręgosłupa, materac jest dość wysoki, a twardość h3 jest dla mnie optymalna.

Marek2
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2021, 18:50
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Marek2 » 24 paź 2021, 11:30

Do komfortowego spania nie ma nic lepszego jak materac piankowy Kapua Hana. Testowałem już różne materace, ale ten nie ma sobie równych.

Kantorek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 09 lut 2017, 18:55
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Kantorek » 04 cze 2022, 18:34

Zadne sprezynowe,... najlepszy lateks albo lateks pianka, strona [Materacyk] ma swietne jakosciowo


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów