Przyrządy pomiarowe

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

arekcebul
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:33
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: arekcebul » 29 lut 2020, 21:51

Aparatura pomiarowa powinna być od sprawdzonego producenta np. megger żeby wyniki były wiarygodne a nie przekłamane. Jeśli chodzi o mierniki to jedna z wiodących, sprawdzonych marek.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: Majaja » 02 mar 2020, 9:34

A może lepiej zlecić to firmie, która wykona to profesjonalnie?

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: piotrowski » 23 kwie 2021, 23:05

Dobrej jakości warsztatowe narzędzia pomiarowe od światowych producentów to Mahr i Mitutoyo. Czujniki, mikrometry, twardościomierze, wysokościomierze, suwmiarki, termometry przemysłowe czy optyczne przyrządy pomiarowe.

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: Dariusz80 » 27 lut 2022, 11:50

Dzięki za wszystkie pomocne komentarze. Ja kilkukrotnie korzystałem z usług firmy „Systemy Pomiarowe”. Swoją siedzibę mają przy ulicy Ciepłowniczej 28 w Krakowie. Kupiłem tam m.in. kamerę akustyczną i mierniki poziomu dźwięku. Wszystkie urządzenia do dnia dzisiejszego działają wydajnie, precyzyjnie i bezawaryjnie.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów