Ceresit CT74 stynk sylikonowy - angielskie warunki i zacieranie

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

spidi9090
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2021, 14:24
Ceresit CT74 stynk sylikonowy - angielskie warunki i zacieranie

autor: spidi9090 » 22 kwie 2021, 10:37

Witam Panstwa

Chialbym zapytac, poniewaz mam do polozenia tynk na zewnatrznej sciany lazienki ale temperautry spadaja w nocy na kilka godzin do 2-3 stopni- prognoza pokazuje, ze przez caly dzien jest do 15 ale miedzy 3:00 a 6:00 temeratura spada do 3, 2 stopni C. Tynk mowicie, ze kladzie sie od 5 stopnii bo proces "hydracji" zatrzymuje sie ale korci mnie, zeby miec juz to z glowy ale tez nie chce narobic sobie problemow. Zastnawiam sie czy robic czy poczekac do maja?

Drugie pytanie czy taki tynk sylikonowy ceresit ct74 po nalozeniu musi od razu byc zacierany ? Nie jest napisane na opakowaniui jaki jest czas pracy bo nie mam za duzego doswiadczenia i zastanawiam sie czy polozyc cala sciane i zacierac czy po kawalku nakladac i zacierac (mam dwie sciany po 6^2 kwadratowych ). Prosze, wymiencie sie swoimi doswiadczeniami ze mna.

Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów