Stoły z żywicą - co myślicie?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Gosia87
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2021, 6:34
Stoły z żywicą - co myślicie?

autor: Gosia87 » 31 mar 2021, 6:40

Hej,

Jesteśmy na etapie wyboru stołu do salonu. Byliśmy ostatnio u znajomych, którzy mają przepiękny stół z orzecha włoskiego z dodatkiem żywicy.
Bardzo mi się podoba takie połączenie, mężowi także, ale on jednak wolałby zwykły stół z ikei - mamy dziecko i psa, uważa że stół może łatwo się zniszczyć i takiego z ikei nie będzie szkoda.
Dostałam kontakt do firmy, która znajomym robiła ten stół, mają swój instagram, ale niestety nie widzę tam tego stołu, poproszę znajomych to mi podeślą fotki.
Powiedzcie mi proszę co Wy sadzicie o tego typu stołach? Warto dopłacać do ręcznie wykonanych? Koszt jest niestety kilkukrotnie wyższy niż Ikea :( może pomożecie mi przekonać męża :) ?
Najlepiej jakby ktoś z Was miał doświadczenie z tego typu stołami i powiedział czy są one wytrzymałe? Głównie chodzi mi o powierzchnie i zarysowania. To by pomogło przekonać męża.

pozdrawiam!

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Stoły z żywicą - co myślicie?

autor: Baks » 06 kwie 2021, 19:25

Są bardzo wytrzymałe, jeśli pojawią się zarysowania (o co trudno) to bez problemu zarówno żywicę jak i drewno może przeszlifować i stół wraca do stanu jak nowy.

bartekk_1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2022, 14:11
Re: Stoły z żywicą - co myślicie?

autor: bartekk_1980 » 14 kwie 2022, 14:20

Stoły z żywicą są bardzo wytrzymałe. Sam posiadam taki od kilku lat. Firma gdzie zamawiałem stół, wszystko dokładnie mi wyjaśniła jak dbać o stół z żywicą. Polecam każdemu, kto chce mieć coś oryginalny stół w swoim domu.

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 221
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Stoły z żywicą - co myślicie?

autor: Domores » 15 kwie 2022, 11:38

Podzielisz się ta wiedzą? Czego konkretnie dowiedziałeś się? Jak dbać o taki stół?


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 27 gości

Gotowe projekty domów