Zatapianie siatki na gips szpachlowy dolina nidy

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Krzysztof6320
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2021, 8:32
Zatapianie siatki na gips szpachlowy dolina nidy

autor: Krzysztof6320 » 02 kwie 2021, 8:38

Witam mam do zrobienia w domu jedno pomieszczenie w ktorym na tynku jest delikatna pajeczyna tynk jest 3 miesieczny cementowo wapienny ale sciany byly tak krzywe ze narzucalem je na 3 razy bo na dole szlo centymetr a na gorze nawet 6 cm zeby bylo w pionie pajeczyna widoczna dopiero po zagruntowaniu scian i tutaj moje pytanie czy mozna zatopic siatke na gips szpachlowy dolina nidy czy to wzmocnienie jest pewne? Wiem ze lepiej byloby zrobic to na klej ale ale goni mnie czas i chcialbym wiedziec czy cos moglo by sie stac?

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Zatapianie siatki na gips szpachlowy dolina nidy

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 27 kwie 2021, 16:47

Szanowny Panie,
W takiej sytuacji należy dokładnie oczyścić powierzchnię tynków oraz wykonać gruntowanie. Można zastosować lekki grunt polimerowy Śnieżka Acryl-Putz GU40. Grunt zwiąże kurz oraz inne zabrudzenia. Zastosowanie dobrej jakości siatki elewacyjnej na pewno zmniejszy ryzyko powstawania pęknięć. Do szpachlowania rekomenduję zastosować śnieżnobiałą gładź Śnieżka Acryl-Putz® ST10, którą można nakładać w dowolnej grubości.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów