Domowa siłownia

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Domowa siłownia

autor: robertkrajcarz » 26 mar 2019, 11:02

Cześć, czy waszym zdaniem opłaca się tworzyć siłownię w domowych warunkach. Jeżeli tak to jakie akcesoria przede wszystkim sobie wstawić na taką siłownię?

MichałGrosik
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2019, 15:23
Re: Domowa siłownia

autor: MichałGrosik » 26 mar 2019, 15:25

Moim zdaniem taka domowa siłownia to dobre rozwiązanie :)

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Domowa siłownia

autor: pawelszabla » 27 mar 2019, 11:38

Czasami zdarzają się w www.k-sport.com.pl przeceny na bardzo dobre stojaki treningowe. Mam w piwnicy stojak i ławeczkę. Robię klatę i ogólnorozwojówkę z kumplami. Dokupiliśmy jeszcze hantle i naprawdę spoko się ćwiczy. Stojak spoko sprawa do domowej, amatorskiej siłowni, bo na stojąco wiele ćwiczeń zrobisz, ale też po podstawieniu ławeczki zwiększają się mocno możliwości. Wyjdzie ci może 400 – 500 złotych maksymalnie, a do tego masz bezpłatną przesyłkę u nich zdaje się od 350 złotych.

Grapq56
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2019, 16:40
Re: Domowa siłownia

autor: Grapq56 » 27 mar 2019, 16:59

Jaki jest koszty budowy takiej siłowni?

__

wirtualny spacer

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Domowa siłownia

autor: kukusia142 » 11 kwie 2019, 13:47

Mysle ze niewiele, wystarczy miec troche miejsca w domu i zakupic dobry sprzet do treningow jak np tutaj https://www.e-insportline.pl/ gdzie jest spory wybor w dobrych cenach.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Domowa siłownia

autor: Złotowłosa » 07 sty 2020, 13:55

MichałGrosik pisze:Moim zdaniem taka domowa siłownia to dobre rozwiązanie :)


Bo i dobre, chociaż największy problem moze być tutaj z miejscem. Z drugiej strony jeśli ktoś ma własny dom to najczęściej ma również w nim miejsce na urządzenie domowej siłowni. Warto na przykąd przeznaczyć sobie na to dodatkowe pomieszczenie w podpiwniczeniu. Tak właśnie mamy u siebie.

Powiesiliśmy tam sobie telewizor oraz kupiliśmy sprzęty
hantle oraz inne drobne akcesoria
rowerek oraz orbitrek od Spokey - urządzenie bardzo polecam bo nie obciaża stawów i jednocześnie angażuje bardzo wiele grup mięśni.

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Domowa siłownia

autor: lucaskruszyna » 23 gru 2020, 10:09

Osobiście korzystam z wyciągu w postaci bramy na dwie ręce o K-Sport i mogę polecić. Sprzęt daje spore możliwości treningowe, a wykonany jest tak, że nie zajmuje dużo miejsca więc pod tym kątem w mojej ocenie to faktycznie dobry wybór.

karolmiras
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2020, 19:27
Re: Domowa siłownia

autor: karolmiras » 23 gru 2020, 23:39

Ja zorganizowałem sobie siłownię z maty do ćwiczeń i hantli

sochaarek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 26 paź 2020, 8:38
Re: Domowa siłownia

autor: sochaarek » 18 mar 2021, 14:24

Powiem szczerze, że jeśli chodzi o dobry stosunek jakości do ceny to w grę wchodzi obecnie chyba tylko oferta przygotowywana przez K-Sport. Firma się faktycznie z tymi swoimi propozycjami wyróżnia i będzie można liczyć na ich sprzęt treningowy. Dużo różnych sprzętów mają w sprzedaży więc tak naprawdę na spokojnie każdy może coś sensownego dla siebie wybrać z tej oferty.

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Domowa siłownia

autor: e-Rzecznik_Magnat » 31 mar 2021, 17:46

Szanowni Państwo,
Do stworzenia nowoczesnej dekoracji ścian można wykorzystać tynk mineralny Magnat Beton Style, który bardzo dobrze imituje tradycyjny beton. Tynk jest wydajny, łatwy w aplikacji, elastyczny, posiada długi czas obróbki. Charakteryzuje się ciekawą kolorystyką, ubytkami, wżerami, oryginalną strukturą. Może być z powodzeniem stosowany na różnego rodzaju podłoża, jak tynki gipsowe i cementowe, płyty gipsowo-kartonowe.

kaarollcia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2021, 13:05
Re: Domowa siłownia

autor: kaarollcia » 27 kwie 2021, 13:15

mój mąż ma ławeczkę, średni gryf, hantle i obciążenia, ale niezbyt ciężkie maksymalnie 5 kg i ćwiczy sobie w wolnych chwilach.
Mamy dziecko i ostatnio kupiłam pudełko na skarby dziecka. Jest wykonane z drewna więc nie mam po co się bać, że zaraz zostanie zniszczone. Personalizowany grawerunek dopełnił całości. Jaś teraz ma gdzie trzymać swoje skarby.

andrutjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2021, 16:07
Re: Domowa siłownia

autor: andrutjan » 03 maja 2021, 16:20

Ja uważam, że dobrze jest posiadać kilka podstawowych sprzętów, ale nie od razu całej siłowni

Awatar użytkownika
dertyserwis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 21 lut 2012, 16:37
Lokalizacja: Warszawa 504928205
Kontaktowanie:
Re: Domowa siłownia

autor: dertyserwis » 03 maja 2021, 18:54

Domowa siłownia to fantastyczna sprawa (zwłaszcza w dzisiejszych czasach) jednak jest pomieszczenie, które powinno być odpowiednio wentlowane i pomalowane farbą antgrzybiczną z nanosrebrem np Spranda - by nie rozwinęła się pleśń na ścianach.
Derty Serwis Odgrzybianie i Osuszanie w budownictwie

gatczos
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:49
Re: Domowa siłownia

autor: gatczos » 06 maja 2021, 15:52

Poza ćwiczeniami także warto stosować różne suplementy. Korzystam z nich od jakiegoś czasu i na pewno szybko nie przestanę.

maarcineczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2021, 8:13
Re: Domowa siłownia

autor: maarcineczek » 28 maja 2021, 9:34

Ja ma z mieszkaniu obciążenia i średni gryf i sobie ćwiczę. Ostatnio postanowiłem kupić HMB to specyfik dla ćwiczących.
Marzy mi się ogród i domek jednorodzinny, ale to tylko marzenia.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 36 gości

Gotowe projekty domów