Meble do pokoju dziecka

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kropka26
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2021, 8:22
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: kropka26 » 05 mar 2021, 10:05

Super mebelki polecam happy babies.

laklukasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2021, 23:55
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: laklukasz » 05 mar 2021, 23:56

Ja chcę sam zrobić dziecku meble do pokoju, bo wiem jakie byłyby najbardziej funkcjonalne

jacekflota
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2021, 12:47
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: jacekflota » 12 mar 2021, 12:58

Ja zamówiłem super mebelki, które będą ostatnim elementem do pokoju mojego dziecka

lorenss
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 22 lis 2018, 11:14
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: lorenss » 22 mar 2021, 19:50

Posiadanie dziecka to bardzo odpowiedzialna kwestia o jakiej zdajemy sobie sprawę gdy jest za późno. Moim zdaniem trzeba to bardzo dobrze przemyśleć w perspektywie kilkunastu lat oraz posiąść odpowiednią wiedzę na temat wychowania. W dzisiejszych czasach to bardzo ważne, szczególnie przy postępie jaki ma aktualnie miejsce. Zadbanie o rozwój intelektualny naszego dziecka to priorytet, a żeby to tak się stało to potrzebne będą do tego odpowiednie warunki. Każdy z nas potrzebuje odpoczynku, najlepiej w bardzo wygodnym łóżku. Tymbardziej dziecko, które przez cały dzień jest bardzo aktywne potrzebuje tego jeszcze bardziej. Wyposażenie jego sypialni w meble dla dzieci dostępne z różnymi motywami graficznymi to będzie strzał w przysłowiową dziesiątkę. Z pewnością każde z czasem znajdzie sobie ulubionego bohatera kreskówki czy motyw graficzny. Będzie z tego powodu chętnie szło spać :)

kaarollcia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2021, 13:05
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: kaarollcia » 27 kwie 2021, 13:19

dziecku można kupić pudełko na skarby. Wykonane z drewna nie zniszczy się zbyt szybko. Personalizacja czyni z pudełka coś osobistego i wyjątkowego. Szczerze polecam!!!

Aska85
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 01 kwie 2015, 7:25
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: Aska85 » 14 lip 2021, 14:45

Nie dawno robiłam remont swojemu synkowi. W końcu poszedł do pierwszej klasy więc trzeba było coś zmienić by się po prostu nie wstydził. Dlatego kupiłam mu również do nowego wystroju nowe łóżko które zakupiłam w Anpol. Jestem bardzo zadowolona, a synek szczęśliwy

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: Złotowłosa » 24 sie 2021, 8:24

My rownież zamawialismy przez internet. Meble praktycznie do całego mieszkania ( również do pokoju dziecięcego) W sklepach stacjonarnych na meble o dziwo często czeka się o wiele dłużej niż na te zamówione przez internet. Poza tym rzadko kiedy jest taniej niż w sklepach online.

Od siebie polecam strone Interbeds - możecie tam znaleźć wygodne oraz praktyczne meble dla dzieci.
Dla dwójki polecam szczególnie lózko piętrowe:
Obrazek

K@linka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: K@linka » 25 paź 2021, 9:25

Sama w ostatnim czasie przeglądam sobie ciekawe meble dla dzieci i niektóre faktycznie zwróciły moją uwagę. Raczej nie kupie tego typu łóżka dla swojej córki ( z uwagi na finanse jak również brak miejsca w domu). Jednak jesli ktoś bedzie w stanie pozwolic sobie na takie cudo, to jego dziecko na pewno będzie wniebowzięte.
Jak tutaj:
Obrazek

Czy tutaj dla chłopca:
Obrazek

Dudson
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lip 2021, 10:58
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: Dudson » 05 sty 2022, 14:53

Zdecydowanie jeśli chodzi o wybór mebli to możesz zerknąć do Mebel Partner – firma ma w sprzedaży meble od różnych producentów, więc też dostępne w sprzedaży meble są zróżnicowane, można faktycznie coś interesującego dla siebie wybrać.

Marry
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2022, 12:46
Re: Meble do pokoju dziecka

autor: Marry » 17 lut 2022, 12:55

Czy ktoś kupował meble dla dziewczynki w sklepie dedekids.pl?


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów