Wykończenie mieszkania w Krakowie

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Robert73
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:58
Wykończenie mieszkania w Krakowie

autor: Robert73 » 09 paź 2019, 12:02

Chcę skorzystać z usług wykończenia mieszkań firmy Rem-krak, co o nich sądzicie, i czy ktoś korzystał już z ich usług?

Kamil80
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 05 gru 2019, 8:48
Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie

autor: Kamil80 » 05 gru 2019, 9:40

nie slyszalem nic o nich, ale jeslio chcialnbys potem zajac sie oknami, to goraco polecam firme surma systemy oslon, maja swietne rozwiazania rolet i zaluzji ;)

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie

autor: lucaskruszyna » 22 mar 2021, 12:38

Osobiście zdecydowanie polecam skorzystanie z kogoś kto specjalizuje się w projektowaniu wnętrz. Kiedyś sam wykończyłem mieszkanie i potem tylko były z nim różne problemu, funkcjonalność tragedia. Natomiast jak zbudowałem dom to już tego błędu nie popełniałem i skorzystałem z pomocy Imperium Wnętrz (imperiumwnetrz.com). Od A do Z wykonane przez nich wnętrze, zdecydowanie oferta w mojej ocenie godna polecenia.

MoniMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 26 paź 2018, 7:59
Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie

autor: MoniMil » 22 mar 2021, 13:19

W Mirjan24 znajdziesz fajne inspiracje, na to jak urządzić swoje mieszkanie: [więcej informacji poprzez PW]


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

Gotowe projekty domów