Wyposażenie sklepu.

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

aneta_23
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2020, 18:23
Re: Wyposażenie sklepu.

autor: aneta_23 » 23 mar 2020, 20:51

Jeśli w związku z trwającą sytuację epidemiologiczną szukają państwo zabezpieczeń mających za zadanie ochronę osób pracujących przy obsłudze klienta, warto rozważyć zainwestowanie w osłony z płyty plexi lub przyłbice bhp.

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Wyposażenie sklepu.

autor: Derryll » 17 cze 2020, 8:04

Ja zamówiłem wyposażenie do swojego sklepu spożywczego od firmy iglootechnika.pl. Posiadają w ofercie m.in. regały, meble chłodnicze, oświetlenie, lady sprzedażowe oraz krajalnice. Oferują także wytrzymałe i nowoczesne podłogi przemysłowe.

Luizjana
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:51
Re: Wyposażenie sklepu.

autor: Luizjana » 21 sie 2020, 21:53

Skoro mowa o wyposażeniu sklepu to warto zainteresować sie ofertą Ergostore - oni zajmują się profesjonalną produkcją mebli i aranżacją powierzchni np sklepów . Polecam więc zajrzeć na ich ofertę którą dopasowują do potrzeb klienta biznesowego. Warto odpowiednio zaaranżować takie pomieszczenia z pomocą profesjonalistów dla których produkcja mebli sklepowych to codzienność.

magda737
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 22:22
Re: Wyposażenie sklepu.

autor: magda737 » 31 sie 2020, 22:25

Oświetlenie na naszej hali produkcyjnej montowała BPE LIGHTING, profesjonalny projekt spełniający wymagania naszej branży.

ArekWoj
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:19
Re: Wyposażenie sklepu.

autor: ArekWoj » 22 paź 2020, 17:21

Jeżeli zależy Wam zarówno na funkcjonalności, ale również estetyce w sklepie stacjonarnym to tutaj jak najbardziej warto postawić na specjalistów, którzy będą w stanie się tym zająć. My z zoną otwieraliśmy sklep odzieżowy i dlatego postawiliśmy na współpracę z firmą ergostore która wykonała wiele projektów, ale również mebli do takich sklepów. Wszystko tak jak być powinno i do tego bez najmniejszych problemów udało mi się zmieścić w budżecie. Pozdrawiam serdecznie!

anianast
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 11 kwie 2018, 8:35
Re: Wyposażenie sklepu.

autor: anianast » 24 lis 2020, 19:32

Według mnie najlepsze będą solidne regały magazynowe.

Awatar użytkownika
Dankaled
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:32
Re: Wyposażenie sklepu.

autor: Dankaled » 27 gru 2020, 15:39

Ja z kolei uważam, że optymalnym rozwiązaniem będą regały archiwizacyjne jeśli jednak ktoś szuka regały uniwersalne to pewnie wybór będzie oczywisty.

Kamil_Krupa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2021, 17:48
Re: Wyposażenie sklepu.

autor: Kamil_Krupa » 11 mar 2021, 17:52

Potrzebujesz pomieszczenia, w którym będą przechowywane towary? Dzięki sklepowi Hhl regaly wyposażyliśmy naszą hurtownię we wszystko, czego potrzebowaliśmy: regały paletowe, magazynowe, meble magazynowe.

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Wyposażenie sklepu.

autor: Kayac » 19 lip 2022, 8:58

Dochodzi również kwestia pakowania produktów dla klientów. Polecam zastanowić się albo nad reklamówkami standardowymi albo nad ekologicznym zamiennikiem. Czyli reklamówkami papierowymi.

Na dziale spożywczym bardzo popularne są reklamówki na rolce.

Na stronie jest opisane wiele praktycznych rozwiązań w temacie.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów