Lampy do salonu

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Lampy do salonu

autor: lideropinii » 29 lis 2020, 12:14

Lampa sama w sobie może być ładna, ale musi też pasować do konkretnego wnętrza i stylu aranżacji.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Lampy do salonu

autor: Maciuszek87 » 07 gru 2020, 10:03

Mnie znajomy naprowadził na ten model sprzedaży i po kontakcie z sollux-lighting ostatecznie się zdecydowałem. Ofertę jeśli chodzi o oświetlenie mają bardzo bogatą, dużo różnych produktów można znaleźć, dodatkowo wydaje mi się, że to również sensowna opcja jeśli chodzi właśnie o logistykę sprzedaży, dostawy i te inne podobne kwestie.

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Lampy do salonu

autor: lucaskruszyna » 22 gru 2020, 14:11

Tak ogólnie jeśli chodzi o te dostępne produkty to oświetlenie w różnych formach ma między innymi Sollux Obecnie w ofercie mają dużo różnych propozycji jeśli chodzi o lampy i oświetlenie więc faktycznie można będzie tam coś sensownego dla siebie wybrać z tej oferty, a opcja tak będzie związana z dropshippingiem a więc będzie można nie gromadzić wszystkiego u siebie, ale wysyłka będzie bezpośrednio od producenta.

karolina212
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2020, 14:04
Re: Lampy do salonu

autor: karolina212 » 13 sty 2021, 9:33

Lampy do salonu, to coś co jest niezbędne w każdym domu :D Jeżeli szukasz czegoś szczególnego, to polecam strony z ogłoszeniami :D

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Lampy do salonu

autor: grrregg » 04 lut 2021, 15:34

Ciekawą ofertę lamp ma activejet, mają dużo różnych modeli. Do salonu zamówiłem EVA, ma czarny klosz o geometrycznym kształcie, wygląda bardzo nowocześnie.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Lampy do salonu

autor: Kasprowicz » 11 mar 2021, 11:14

Możesz lampy u nich przeglądać Sollux na apce, jak się prezentują w konkretnym pomieszczeniu. Wystarczy w prosty sposób zeskanować kod i tyle. Sprawdziło się u mnie przy remoncie. Mam od nich żyrandol, trzy kinkiety, w tym jeden nawet do kuchni sobie wstawiłem, lampę stojącą w gabinecie. Zdaje się rabat na pierwsze zakupy, ale musisz już samodzielnie potwierdzić. Jak coś to zamówisz nawet przez nich fachowca do montażu droższych lamp. 24 miesiące gwarancji, więc paragon zachowaj, albo fakturę.

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Lampy do salonu

autor: Kayac » 02 lis 2021, 7:55

Równiez zamawiałam oświetlenie w sieci. Byłam w dwóch marketach i miałam wrażenie, że w jednym i drugim jest to samo. Nie potrafiłam również znaleźć oświetlenia w stylu loft, a takie właśnie mam mieszkanie.
W końcu zdecydowałam się na to miejsce [więcej na mlamp.pl] .

W sklepie zakupiłam praktycznie całe oświetlenie - warto jest zrobic wieksze zakupy, z uwagi na to, ze im więcej się kupuje, tym zniżka na oświetlnie jest lepsza Tak wiec mozna dzięki temu sporo zaoszczedzić.

Najbardzej zadowolona jestem z lampy do salonu:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 lis 2021, 14:15 przez Kayac, łącznie zmieniany 2 razy.

Feliks86
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 wrz 2021, 7:19
Re: Lampy do salonu

autor: Feliks86 » 04 lis 2021, 9:28

Ja jak chce kupić lampę to najpierw przeglądam dany sklep internetowy np. Castorama i jak któraś mi się spodoba to jadę i kupuję. Nie jestem zwolennikiem zakupów online


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów