Gładź na makro - jaki zestaw? Olejnik, Kubala czy Solid?

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Wilkstepowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 mar 2021, 19:05
Gładź na makro - jaki zestaw? Olejnik, Kubala czy Solid?

autor: Wilkstepowy » 06 mar 2021, 19:54

Mam zamiar po raz pierwszy w życiu położyć wałkiem gładź na mokro. Nigdy tego nie robiłem, w remontach też nie jestem biegły, ale to czego naprawdę nie lubiłem to szlifowania ścian, dlatego tym razem opcja na mokro.

Chciałbym kupić do tego dobry zestaw, a zarazem nie przepłacać. Takie trzy najpopularniejsze zestawy szpachli z kijem teleskopowym, na które najczęściej się natykam to Solid, Olejnik i Kubala. Solid nieco tańszy od tamtych, ale znowu nie jest to jakaś suma, która by rzuciła człowieka na kolana. Z drugiej strony chyba nikt nie lubi przepłacać, więc chciałbym po prostu kupić coś porządnego, ale jeżeli za podobną jakość można zapłacić taniej to wybieram taniej.

Interesuje mnie też dobra jakość wałka do gładzi. Jest tu ktoś kto może polecić jakiś sprawdzony? Słyszałem, że to niekoniecznie musi być nawet wałek do gładzi, ale posłuchałbym rad kogoś, kto już trochę siedzi w temacie i ma doświadczenie.

I w sumie najważniejsze. Jaka gładź na mokro? Znam w sumie tylko dwie. Atlas i Cekol. Żadnej z nich nigdy nie używałem. Jakby ktoś mi pomógł dokonać wyboru, byłbym bardzo wdzięczny.

Wilkstepowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 mar 2021, 19:05
Re: Gładź na makro - jaki zestaw? Olejnik, Kubala czy Solid?

autor: Wilkstepowy » 08 mar 2021, 0:38

Ktoś mógłby coś doradzić?


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Proximic [Crawler] i 27 gości

Gotowe projekty domów