Projekt domu dwulokalowego a zmiany w projekcie

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
daktyl500
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2021, 20:37
Projekt domu dwulokalowego a zmiany w projekcie

autor: daktyl500 » 07 mar 2021, 20:48

Witam,

Mam zamiar kupić jedną z działek na których inwestor zamierzał bydować osiedle domków dwulokalowych , lecz plany uległy zmianie i inwestor sprzedaje te działki jako działki z wydanym pozwoleniem na budowę domu dwulokalowego. Czy jest możliwość naniesienia zmian na projekcie aby budynek zamienić na jednolokalowy o tych samych wymiarach co ten dwulokalowy poprzez usunięcie drugiego wejścia do budynku i w środku budynku w ścianie środkowej porobienia ościeżnic z drzwiami czy trzeba będzie wystąpić o nowe pozwolenie na budowę? I czy takowe otrzymamy skoro poprzednie było wydane na 70 budynków dwulokalowych?

Zgóry dziękuję za informację

merlynlively
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 4:32
Re: Projekt domu dwulokalowego a zmiany w projekcie

autor: merlynlively » 29 paź 2021, 4:59

daktyl500 pisze:Witam,

Mam zamiar kupić jedną z działek na których inwestor zamierzał bydować osiedle domków dwulokalowych , lecz plany uległy zmianie i inwestor sprzedaje te działki jako działki z wydanym pozwoleniem na budowę domu dwulokalowego. Czy jest możliwość naniesienia zmian na projekcie aby budynek zamienić na jednolokalowy o tych samych wymiarach co ten dwulokalowy poprzez usunięcie drugiego wejścia do budynku i w środku budynku w ścianie środkowej porobienia ościeżnic z drzwiami czy trzeba będzie wystąpić o nowe pozwolenie na budowę? I czy takowe otrzymamy skoro poprzednie było wydane na 70 budynków dwulokalowych?
friday night funkin online
Zgóry dziękuję za informację

Mam podobnie, czekam na odpowiedź, z góry dzięki.


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów