Zmiany w projekcie [Torino - Extradom]

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
michalpe
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2019, 18:35
Zmiany w projekcie [Torino - Extradom]

autor: michalpe » 10 lis 2020, 12:49

Witam,

Jakie widzicie możliwości zmian okien dachowych, tak aby jak najwygodniej było przez nie patrzeć?

Przed działką mam bardzo ładny widok i nie chciałbym tracić możliwości oglądania go z dwóch pokoi na piętrze. A przez okna dachowe ciężko cokolwiek oglądać (np. czytając książkę przy oknie)

Projekt Torino jak najbardziej mi odpowiada (wielkość, rozmieszczenie pokoi), lecz problem stanowią właśnie okna dachowe.

Czy np. obniżenie okien, przy jednoczesnym ich poszerzeniu temu zaradzi? Obniżając musiałbym zrezygnować z jednego okna w jednym pokoju (przeszkadza wewnętrzna krokiew - kosz, nie wiem jak to się fachowo nazywa).

okna-w-torino-zmiana.png


Link do projektu:
http://e-projekty.pl/projekt-domu-torino-BBE1044

Z góry dzięki za pomysły i podpowiedzi.

Pozdrawiam,

andraflint
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2021, 4:04
Re: Zmiany w projekcie [Torino - Extradom]

autor: andraflint » 06 mar 2021, 4:14

michalpe pisze:Witam,

Jakie widzicie możliwości zmian okien dachowych, tak aby jak najwygodniej było przez nie patrzeć?

Przed działką mam bardzo ładny widok i nie chciałbym tracić możliwości oglądania go z dwóch pokoi na piętrze. A przez okna dachowe ciężko cokolwiek oglądać (np. czytając książkę przy oknie)

Projekt Torino jak najbardziej mi odpowiada (wielkość, rozmieszczenie pokoi), lecz problem stanowią właśnie okna dachowe.

Czy np. obniżenie okien, przy jednoczesnym ich poszerzeniu temu zaradzi? Obniżając musiałbym zrezygnować z jednego okna w jednym pokoju (przeszkadza wewnętrzna krokiew - kosz, nie wiem jak to się fachowo nazywa).

okna-w-torino-zmiana.png

happy wheels
Link do projektu:
http://e-projekty.pl/projekt-domu-torino-BBE1044

Z góry dzięki za pomysły i podpowiedzi.

Pozdrawiam,

Ktoś coś w temacie ?:)


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów